Дії миргородського санаторію призвели до нанесення можливих збитків державному бюджету

ПОЛТАВА
05.10.2014, 07:31
Дії миргородського санаторію призвели до нанесення можливих збитків державному бюджету

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала дії Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» антиконкурентними діями органу адміністративно-господарського управління та контролю.

Як встановило Відділення за результатами досліджень, Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» Мінсоцполітики України у 2014 році прийняв рішення щодо допущення до участі у процедурі відкритих торгів на закупівлю коренеплодів та бульб їстівних з високим умістом крохмалю та інуліну конкурсної пропозиції ФОП П’ятько І.П., яка не відповідала окремим умовам документації конкурсних торгів Замовника, та відповідно до вимог чинного законодавства підлягала відхиленню. Такі антиконкурентні дії органу адміністративно-господарського управління та контролю призвели до спотворення конкуренції. Крім того, закупівля Спеціалізованим Миргородським санаторієм «Слава» Мінсоцполітики України картоплі та картоплі молодої, яка була поставлена, в деяких випадках за цінами вищими від ринкових, призвела до нанесення можливих збитків державному бюджету.

Зазначене також свідчить про непроведення Спеціалізованим Миргородським санаторієм «Слава» моніторингу ринку реалізації картоплі та картоплі молодої з метою аналізу цін, що дозволило б заощадити бюджетні кошти.

«Проведення будь-якої процедури закупівлі має на меті в першу чергу закупівлю товарів, робіт та послуг за найнижчими цінами. Здійснюючи закупівлю товарів за цінами, вище ринкових, Замовником фактично був порушений один з основних принципів процедур державних закупівель – принцип економії бюджетних коштів», - констатував голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко. Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» Мінсоцполітики України визнав факт вчинення порушення конкурентного законодавства та вжив заходи для їх подальшого уникнення при проведенні закупівель за державні кошти.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00