Дії миргородського санаторію призвели до нанесення можливих збитків державному бюджету

ПОЛТАВА
05.10.2014, 07:31
Дії миргородського санаторію призвели до нанесення можливих збитків державному бюджету

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала дії Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» антиконкурентними діями органу адміністративно-господарського управління та контролю.

Як встановило Відділення за результатами досліджень, Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» Мінсоцполітики України у 2014 році прийняв рішення щодо допущення до участі у процедурі відкритих торгів на закупівлю коренеплодів та бульб їстівних з високим умістом крохмалю та інуліну конкурсної пропозиції ФОП П’ятько І.П., яка не відповідала окремим умовам документації конкурсних торгів Замовника, та відповідно до вимог чинного законодавства підлягала відхиленню. Такі антиконкурентні дії органу адміністративно-господарського управління та контролю призвели до спотворення конкуренції. Крім того, закупівля Спеціалізованим Миргородським санаторієм «Слава» Мінсоцполітики України картоплі та картоплі молодої, яка була поставлена, в деяких випадках за цінами вищими від ринкових, призвела до нанесення можливих збитків державному бюджету.

Зазначене також свідчить про непроведення Спеціалізованим Миргородським санаторієм «Слава» моніторингу ринку реалізації картоплі та картоплі молодої з метою аналізу цін, що дозволило б заощадити бюджетні кошти.

«Проведення будь-якої процедури закупівлі має на меті в першу чергу закупівлю товарів, робіт та послуг за найнижчими цінами. Здійснюючи закупівлю товарів за цінами, вище ринкових, Замовником фактично був порушений один з основних принципів процедур державних закупівель – принцип економії бюджетних коштів», - констатував голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко. Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» Мінсоцполітики України визнав факт вчинення порушення конкурентного законодавства та вжив заходи для їх подальшого уникнення при проведенні закупівель за державні кошти.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону


Читайте також:
На території села Макухівка та міста Горішні Плавні вогнеборці ліквідували займання на полігонах побутових відходів.
08:45
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
28 вересня, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
28 вересня, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15