Для Китаю важливий Китай, але не доля України

Опінії
25.03.2023, 21:13
Для Китаю важливий Китай, але не доля України
Фото: Facebook

Мімікрія кремлівського бункерного щура у розпалі. Владімір Путін став блідою тінню своєї білоруської маріонетки.

Журналіст, депутат Київської міської ради

Якщо Китай справді хоче миру в Україні – достатньо припинити купляти російську нафту і приєднатися до західних санкцій. Війна закінчиться на другий день.

Просто переможцями у цій війні буде весь цивілізований світ. А Пекіну потрібно, аби переможцем був Китай.

Для цього еРеФія має померти не одразу, а поступово, – крок за кроком здаючи ресурси, землю. А згодом, і суверенітет єдиній впливовій країні, яка ще намагається підбирати дипломатичні обороти на виправдання дій Владіміра Путіна.

У комуністичному Китаї вважають, що час працює на них. Відтак вони там без жодного пострілу заберуть те, що лишиться від збожеволілої недоімперії.

Ось, чому візит Сі Цзіньпіна до Путіна – це як візит Путіна до Алєксандра Лукашенка. Тільки цього разу Путін був у ролі Лукашенка.

Зовні виглядає як розмова рівних партнерів, але з цим спектаклем – цинічне пожирання хижаком ослабленої власною параноєю жертви. Аби дати жертві солодку цукерку перед пожиранням з нею говорили про "плани" й підписували документи.

У жертви знову зажевріла надія на геополітичний переділ світу. Але ця надія точно остання.

Чому? Ну, бо Сі Цзіньпін – це останній впливовий лідер, який ще говорить з путіним про плани. Решта цивілізованого світу говоритиме з ним лише про умови капітуляції.

Читайте також:
Економіка
Новий-старий президент США серйозно налаштований боротися із засиллям КНР у світі. Проте як досвідчений бізнесмен здатен вигідно домовитися.
вчора, 14:45
Політика
Найгіршою зрадою є заклик не західних партнерів, а самих українців до українців замирюватися з агресором. Але перемовин не буде, це ілюзія.
19 листопада, 19:22
Політика
На берегах Потомака от-от вирішиться подальша доля планети. Прикро, що президентські перегони у США настільки доклалися до агресії РФ.
04 листопада, 14:52
Опінії
Сеул продовжить надавати Києву гуманітарну й обмежену фінансову допомогу. Натомість військової техніки та снарядів поки чекати не варто.
01 листопада, 21:45
Світ
Спеціальні служби, армія і флот ресурсної федерації московії посилюють гібридні атаки на Північноатлантичний альянс. Ескалації не уникнути.
30 жовтня, 06:05
Політика
Спілка Москви та Пекіна загрожує не лише Україні, а всьому світові. Північноєвропейські країни зрозуміли це і воліють убезпечитися.
04 жовтня, 12:30