Для Китаю важливий Китай, але не доля України

Опінії
25.03.2023, 21:13
Для Китаю важливий Китай, але не доля України
Фото: Facebook

Мімікрія кремлівського бункерного щура у розпалі. Владімір Путін став блідою тінню своєї білоруської маріонетки.

Журналіст, депутат Київської міської ради

Якщо Китай справді хоче миру в Україні – достатньо припинити купляти російську нафту і приєднатися до західних санкцій. Війна закінчиться на другий день.

Просто переможцями у цій війні буде весь цивілізований світ. А Пекіну потрібно, аби переможцем був Китай.

Для цього еРеФія має померти не одразу, а поступово, – крок за кроком здаючи ресурси, землю. А згодом, і суверенітет єдиній впливовій країні, яка ще намагається підбирати дипломатичні обороти на виправдання дій Владіміра Путіна.

У комуністичному Китаї вважають, що час працює на них. Відтак вони там без жодного пострілу заберуть те, що лишиться від збожеволілої недоімперії.

Ось, чому візит Сі Цзіньпіна до Путіна – це як візит Путіна до Алєксандра Лукашенка. Тільки цього разу Путін був у ролі Лукашенка.

Зовні виглядає як розмова рівних партнерів, але з цим спектаклем – цинічне пожирання хижаком ослабленої власною параноєю жертви. Аби дати жертві солодку цукерку перед пожиранням з нею говорили про "плани" й підписували документи.

У жертви знову зажевріла надія на геополітичний переділ світу. Але ця надія точно остання.

Чому? Ну, бо Сі Цзіньпін – це останній впливовий лідер, який ще говорить з путіним про плани. Решта цивілізованого світу говоритиме з ним лише про умови капітуляції.

Читайте також:
Війна
Гібридна війна загрожує НАТО серйозними втратами та дестабілізує Європу
03 січня, 10:13
Економіка
Внесені 16 грудня поправки ЄС до торгових обмежень спонукали діяти уряд альпійської держави. Швейцарський нейтралітет тріскається по швах.
25.12.2024, 21:49
Економіка
Канцлери Герхард Шрьодер та Анґела Меркель діяли не в інтересах своїх співгромадян. Монад чверть століття Берлін свідомо догоджав Москві.
15.12.2024, 18:41
Світ
Гельсинкі закликає інші західні столиці утриматися від накидання Києву свого досвіду. Нинішня ситуація суттєво різниться від подій 1940-х.
15.12.2024, 12:56
Економіка
Комуністичний Китай першим здійснив хід конем, не сподіваючись на милість США. Новому-старому господарю Білого дому доведеться відповідати.
06.12.2024, 07:19
Економіка
Новий-старий президент США серйозно налаштований боротися із засиллям КНР у світі. Проте як досвідчений бізнесмен здатен вигідно домовитися.
21.11.2024, 14:45