Для Китаю важливий Китай, але не доля України

Опінії
25 березня, 21:13
Для Китаю важливий Китай, але не доля України
Фото: Facebook

Мімікрія кремлівського бункерного щура у розпалі. Владімір Путін став блідою тінню своєї білоруської маріонетки.

Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України

Якщо Китай справді хоче миру в Україні – достатньо припинити купляти російську нафту і приєднатися до західних санкцій. Війна закінчиться на другий день.

Просто переможцями у цій війні буде весь цивілізований світ. А Пекіну потрібно, аби переможцем був Китай.

Для цього еРеФія має померти не одразу, а поступово, – крок за кроком здаючи ресурси, землю. А згодом, і суверенітет єдиній впливовій країні, яка ще намагається підбирати дипломатичні обороти на виправдання дій Владіміра Путіна.

У комуністичному Китаї вважають, що час працює на них. Відтак вони там без жодного пострілу заберуть те, що лишиться від збожеволілої недоімперії.

Ось, чому візит Сі Цзіньпіна до Путіна – це як візит Путіна до Алєксандра Лукашенка. Тільки цього разу Путін був у ролі Лукашенка.

Зовні виглядає як розмова рівних партнерів, але з цим спектаклем – цинічне пожирання хижаком ослабленої власною параноєю жертви. Аби дати жертві солодку цукерку перед пожиранням з нею говорили про "плани" й підписували документи.

У жертви знову зажевріла надія на геополітичний переділ світу. Але ця надія точно остання.

Чому? Ну, бо Сі Цзіньпін – це останній впливовий лідер, який ще говорить з путіним про плани. Решта цивілізованого світу говоритиме з ним лише про умови капітуляції.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Політика
Західні партнери допомагають державі Україна та українцям, як нації, перемогти ворога і зупинити геноцид. Власне, діють батогом і пряником.
22 травня, 16:09
Світ
Французький уряд розпочав процес надання зброї західного виробництва до Вірменії з метою підтримати двостороннє партнерство.
16 травня, 18:23
Політика
Владімір Путін загнав себе у безвихідь кривавою агресією проти України. Єдина його надія на порятунок – диктатор Сі Цзіньпін.
14 травня, 16:01
Політика
Російська терористична федерація масово видає візи так званим "біженцям" із країн Близького Сходу, аби ті їхали в Європу вчиняти безлади.
02 травня, 21:07
Політика
Представник партії "Альтернатива для Німеччини" Петр Бистрон таємно з'їздив до Білорусі на авдієнцію до вусатого диктатора.
22 квітня, 20:37
Світ
Безпосередні учасники антиурядових протестів у Кишиневі проходили кількамісячний вишкіл у військових таборах на Росії.
18 квітня, 16:39