Для Китаю важливий Китай, але не доля України

Опінії
25.03.2023, 21:13
Для Китаю важливий Китай, але не доля України
Фото: Facebook

Мімікрія кремлівського бункерного щура у розпалі. Владімір Путін став блідою тінню своєї білоруської маріонетки.

Журналіст, депутат Київської міської ради

Якщо Китай справді хоче миру в Україні – достатньо припинити купляти російську нафту і приєднатися до західних санкцій. Війна закінчиться на другий день.

Просто переможцями у цій війні буде весь цивілізований світ. А Пекіну потрібно, аби переможцем був Китай.

Для цього еРеФія має померти не одразу, а поступово, – крок за кроком здаючи ресурси, землю. А згодом, і суверенітет єдиній впливовій країні, яка ще намагається підбирати дипломатичні обороти на виправдання дій Владіміра Путіна.

У комуністичному Китаї вважають, що час працює на них. Відтак вони там без жодного пострілу заберуть те, що лишиться від збожеволілої недоімперії.

Ось, чому візит Сі Цзіньпіна до Путіна – це як візит Путіна до Алєксандра Лукашенка. Тільки цього разу Путін був у ролі Лукашенка.

Зовні виглядає як розмова рівних партнерів, але з цим спектаклем – цинічне пожирання хижаком ослабленої власною параноєю жертви. Аби дати жертві солодку цукерку перед пожиранням з нею говорили про "плани" й підписували документи.

У жертви знову зажевріла надія на геополітичний переділ світу. Але ця надія точно остання.

Чому? Ну, бо Сі Цзіньпін – це останній впливовий лідер, який ще говорить з путіним про плани. Решта цивілізованого світу говоритиме з ним лише про умови капітуляції.

Читайте також:
Опінії
Намагання Білого дому догодити Кремлю зустрічає опір українців. Влада на Печерських пагорбах Києва мусить дослухатися до нашої нації.
25 березня, 14:53
Війна
Технічний збій в IT системі «Укрзалізниці» спричинила масштабна кібератака росіян, які намагалися викликати затримки руху поїздів.
24 березня, 09:39
Війна
російська стратегія хаосу: кібератаки, дезінформація і підтримка популістів
20 березня, 09:15
Політика
Толерантність — це прихована смерть у перспективі із біологічного погляду. Підтверджено століттями українсько-московитської історії.
17 березня, 11:12
Опінії
Пекін не хоче втратити наявну можливість стати новим глобальним гегемоном. Вашинґтон марно сподівається словами зупинити китайські дії.
10 березня, 20:30
Світ
Обернення Вашинґтона радісним обличчям дурня до Москви відновлює географію Холодної війни. Європа знову ділиться на «Східну» і «Західну».
09 березня, 11:45