Тайвань зробила заяву про "мирний план" Китаю щодо України

СВІТ
21 березня, 13:30
Міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву
Міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву

"Ми не ідіоти, обидва автократи мають припинити агресію"

Міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву розкритикував спроби Китаю представити себе як "миротворця" для закінчення війни в Україні, в той час, як "погрожує війною" Тайбею.

Про це медіа агенція "Останній Бастіон" повідомляє з посиланням на заяву міністра закордонних справ Тайваню Джозефа Ву, якого цитує CNN.

"Китай погрожує війною проти Тайваню та інших, але хоче запропонувати "мирний план" росії, яка ініціювала війну проти України. Ми не ідіоти. Хочете миру? Обидва автократи повинні негайно припинити свої погрози, агресію та експансіонізм", - наголосив Джозеф Ву.

Очевидно, що він у своїй заяві прямо натякає на китайського лідера Сі Цзіньпіна та російського диктатора владіміра путіна, коли Сі здійснює триденну поїздку до Москви, яку Пекін до того ж ще й називає "мандрівкою миру".

Нагадаємо, правляча Комуністична партія Китаю ніколи не контролювала Тайвань, але постійно має територіальні претензії до острова і хоче його контролювати. Пекін навіть не виключав захоплення силою Тайваню та посилює свій військовий тиск на острів, регулярно відправляючи літаки та кораблі військово-морських сил через середню лінію Тайванської протоки.

Читайте також:
Війна
МЗС Британії підтримало атаку дронів на Москву
31 травня, 06:55
Політика
Спецслужби Словаччини викрили спробу росії втрутитися у майбутні парламентські вибори
29 травня, 13:10
Світ
Мозамбік погодився на відкриття українського посольства у столиці – Мапуту, владу ж далекої республіки запрошено до участі у формулі миру.
26 травня, 18:54
Політика
"Це - українська війна; це не війна між США і росією, між НАТО і росією", - Марк Міллі
26 травня, 06:50
Світ
Кривавий тандем азійських деспотій в особі Пекіна та Москви зміцнює відносини, адже поодинці вони не здатні протистояти колективному Заходу.
24 травня, 16:38
Опінії
Москва відверто маніпулює на кожному засіданні Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй. Тому настав час реформ міжнародного рівня!
22 травня, 20:02