Для мажорів війни немає ?

Виміри
18 березня, 13:10

ТРО Полтави зупинила Юрія Руденка, який перебував за кермом автомобіля у стані сильного алкогольного сп'яніння

Ввечері в четвер, 17 березня, підрозділами Тероборони міста Полтави було зупинено автомобіль Audi ДНЗ ВІ0001ВІ за кермом якого знаходився Юрій Руденко. Водій знаходився у стані сильного алкогольного сп'яніння, поводився нахабно, погрожував бійцям територіальної оборони та намагався показувати якісь посвідчення.

За даними аналітичної системи YouControl, Юрій Руденко є засновником чи співвласником більше 10 юридичних осіб. Більшість з них займається торгівлею автомобілями та легковими автотранспортними засобами. На одне з цих підприємств і зареєстрований автомобіль.

Для мажорів війни немає ?_1
Для мажорів війни немає ?_3
Для мажорів війни немає ?_5
Для мажорів війни немає ?_7

Раніше Юрій Руденко був учасником ралі організованих Автомобільною Федерацією України (ФАУ). Там він виступав на Автомобілі AUDI TT зареєстрованому на ТОВ "ІНТЕРАВТО-ПОЛТАВА".

Для мажорів війни немає ?_9
Для мажорів війни немає ?_11

Варто зазначити, що батько Юрія Руденка Григорій Васильович Руденко в 90-х роках був заступником начальника УМВС України в Полтавській області та начальником Управління з боротьби з організованою злочинністю.

У 1998 році він був призначений начальником управління СБУ в Рівненській області. За два роки його перевели у центральний апарат СБУ.

 Григорій Васильович Руденко
Григорій Васильович Руденко

12 березня Рада оборони області під головуванням начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна, прийняла рішення про конфіскацію автомобілів у водіїв, які керуватимуть транспортом у стані алкогольного сп’яніння. У подальшому конфісковані транспортні засоби використовуватимуться Збройними Силами України, правоохоронцями та територіальною обороною для виконання завдань, пов’язаних із захистом Батьківщини від ворога.

В зв'язку з цим у нас виникло кілька питань до керівництва поліції Полтави та начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна.

Яка доля автомобіля Audi  ДНЗ ВІ0001ВІ ? Чи був даний автобіль переданий для потреб ЗСУ (саме ЗСУ, а не Національної поліції, яка достатньо укомплектована елітними автомобілями) ? Чи питання вже було "вирішено" за старою звичкою, оскільки Юрій Руденко має зв'язки у правоохоронних органах ?

Також хотілось би дізнатися в представників національної поліції про те, яким чином ДНЗ ВІ0001ВІ, який за даними баз МВС закріплений за автомобілем Audi Q7 опинився на автомобілі Audi А8 ?

Для мажорів війни немає ?_15

Так можна всім робити всім, чи лише тим, у кого батьки служили в СБУ ?

Також хочемо запитати у керівника Полтавський об’єднаний міський ТЦК та СП: чи було вручено Руденку Юрію Григоровичу повістку про призов до ЗСУ ? З нього б вийшов непоганий механік водій танку чи БМП. "Правий Сектор" готовий прийняти його до своїх лав.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Політика
У культурному центрі Спілки німецьких староавстрійських об'єднань земляків відбувся захід під назвою "Австрія, Габсбурґи та Україна".
17 червня, 20:32
Полтава
Небайдужі до долі України повнолітні жителі Полтавщини мають змогу набути навичок поводження з вогнепальною зброєю на спецполігоні.
15 червня, 08:09
Кримінал
Їх відмовилися захищати усі адвокати Тернопільщини
20 травня, 10:20