Для полтавців карате – це не лише вид спорту, а й стиль життя (відео)

ПОЛТАВА
15.10.2019, 06:32

Протягом останніх 10 років на Полтавщині школа кіокушинкай карате розрослась до кількох тисяч спортсменів. З кожним днем їх кількість постійно зростає.

На сьогодні лише в обласному центрі діє більше 10 шкіл карате. У них тренуються як хлопці так і дівчата. Останніх, до речі, постійно більшає.

Всі вони із задоволенням займаються цим видом єдиноборства, але для них медалі не головне. Розвиток духу воїна і внутрішнього світу займає основний час на тренуваннях. Разом з тим, чимало медалей полтавські спортсмени привозять із Всеукраїнських змагань. Є серед юнаків і чемпіони Європи.

Іван Соломаха у карате прийшов ще в дитинстві. І ось вже 20 років цей вид спорту і він нерозлучні. 5 років тому став тренером. Каже, що дуже задоволений своїми учнями. За його словами на всіх турнірах, в яких вони брали участь, молоді спортсмени показали себе достойно. Постійно здобувають різноманітні нагороди. Бійці федерації провели чимало поєдинків із дуже непростими суперниками, а все це – досвід.

Разом з тим це далеко не дешевий вид спорту. А, оскільки він не є олімпійським, то і фінансування майже немає. Наприклад з міського бюджету хоч якусь «копійку» можна отримати, якщо діти прославлять місто своїми перемогами на всеукраїнських чи європейських змагання. В переважній же більшості карате тримається на плечах федерації, батьків та небайдужих до спорту людей, які розуміють, що дітей необхідно забирати з вулиць і прививати у них небайдужість до здорового способу життя.


Читайте також:
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
вчора, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08
Територію колишнього Градизького маслозаводу, де було стихійне сміттєзвалище, нарешті звільнили від побутових відходів.
22 травня, 13:38
Василь Дрозд створив «республіку», в якій влада в упор не помічає людей.
22 травня, 10:35
Бригада лохвицьких вогнеборців загасила пожежу на території домогосподарства у селі Гаївщина.
22 травня, 09:18