Для США Ізраїль важливіший за Україну

СВІТ
30.12.2023, 10:13
Для США Ізраїль важливіший за Україну

Адміністрація Джозефа Байдена продовжує постачити зброю Ізраїлю без рішення Конгресу

Вдруге за цей місяць адміністрація президента США Джо Байдена в обхід Конгресу схвалила екстрений продаж зброї Ізраїлю на суму 147,5 мільйонів доларів.

Про це повідомляє Associated Press.

Державний секретар Ентоні Блінкен повідомив Конгресу, що він прийняв друге надзвичайне рішення про продаж на суму 147,5 мільйонів доларів США обладнання, включаючи запобіжники, заряди і запали, які необхідні для того, щоб 155-міліметрові снаряди, які Ізраїль вже придбав, функціонували.

«Враховуючи терміновість оборонних потреб Ізраїлю, секретар повідомив Конгрес, що він скористався делегованими повноваженнями і визначив існування надзвичайної ситуації, що потребує негайного схвалення передачі» — зазначили у Держдепі.

«Сполучені Штати віддані безпеці Ізраїлю, і для національних інтересів США життєво важливо, щоб Ізраїль був здатний захистити себе від загроз, з якими він стикається» — йдеться в заяві Блінкена.

Визначення надзвичайної ситуації означає, що закупівля буде здійснена в обхід вимог Конгресу щодо контролю за іноземними військовими продажами. Такі рішення є рідкісними, але не безпрецедентними, коли адміністрація бачить нагальну потребу в постачанні зброї, не чекаючи схвалення законодавців.

Подібне рішення Блінкен прийняв 9 грудня, схваливши продаж Ізраїлю майже 14 000 танкових боєприпасів вартістю понад 106 мільйонів доларів.

Прикметно, що адміністрація Джозефа Байдена не вважає терміновими оборонні потреби України. Для США життя євреїв важливіші за життя українських воїнів, які потерпають від нестачі артилерійських боєприпасів та щодня знаходяться під шквальним вогнем російської артилерії. 

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що американські християни усе більше вважають державне утворення Ізраїль іграшкою сатани. Терористи ЦАХАЛ уже не користуються підтримкою громадян США, як було до 7 жовтня поточного року.

Читайте також:
Опінії
США та союзники не бояться брати участь у цій масштабній виставі, про сценарій якої сторони попередили одна одну заздалегідь
16 квітня, 17:10
Опінії
Документи ООН стосовно перемир’я приймаються постійно перед черговими Олімпійськими іграми. Чи вони впливають на агресора? Точно ні!
16 квітня, 09:25
Опінії
Байден має вирішити, як йому відновити реноме Сполучених Штатів
13 квітня, 19:37
Політика
Рішення Європейського парламенту — це порожня погроза і чистий політичний театр.
12 квітня, 11:55
Політика
На кордоні України вона продовжується.
25 березня, 10:20
Опінії
Світові ціни на нафту, газ, електричну енергію — ворога мало хвилюють.
23 березня, 09:26