Американські християни усе більше вважають Ізраїль іграшкою сатани

СВІТ
27.12.2023, 12:45
Американські християни усе більше вважають Ізраїль іграшкою сатани
Фото: Twitter

Поки сектанти-неоєванґелісти у США проповідують сіонізм, здоровий глузд бере гору. Цьому сприяють докази геноциду палестинців у Ґазі.

Прозріння сталося в одного з американських християн, який побачив, на щó перетворює Землю обітовану окупаційно-терористичне угруповання ЦАХАЛ. Своїми роздумами та підтримкою одновірців чоловік поділився у соціальних мережах.

З його слів, ізраїльська солдатня винищує всіх, кого вважає людським непотребом, наче ті нацисти чи більшовики першої половини XX століття. Однак замість популістської ідеології сіоністи в одностроях озброєні тисячолітніми догмами Тори, Танаху і Талмуду.

Як видно з ролика вище, американський християнин відмовляється вірити у брехні засобів масової (дез)інформації та церков (перш за все протестантських, чиї парафіяни рішуче підтримують республіканців-трампістів — прим. ред.). Чоловік звернувся до співгромадян із такими словами:

  • Досі нас вчили, що Ізраїль — вірний друг США, а це не так.
  • Вони переконали, що Мухаммед був лжепророком і говорили, що мусульмани — варвари та терористи.
  • Тепер я розумію, що Ізраїль навіть узяв під свій контроль ЗМІ, тож тепер я більше не вірю західним ЗМІ та західним церквам.
  • Ця війна розпочалася не 7 жовтня, вона триває вже 75 років і початок цьому поклав Ізраїль.
  • Я більше не вірю у те, що мусульмани погані, а тому підтримую пригноблений палестинський народ.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як на тижні моніторингова група ООН підтвердила факти масових страт палестинців, здійснених ЦАХАЛ. Аналогічні злочини прямо зараз коїть російське військо на теренах України.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Завжди й неминуче всі недооцінюють кількість дурних людей у суспільстві. На жаль, підприємливі дýрні нині владарюють в Україні.
27 червня, 07:09
Політика
Мусимо визнати, що значна кількість населення України — ментально, ще кріпаки, боягузливі жлоби й почасти колаборанти. Так не переможемо.
23 червня, 14:03
Політика
Україну занапастили шкідники, які отруюють мозок народу. Ім'я цих паразитів у владі (й не тільки) — справжній легіон посіпак Кремля!
17 червня, 13:45
Війна
Перевага великих країн із тиранією перед маленькими з демократією у тому, що перші здатні до оперативної мобілізації, а другі до бюрократії.
24 травня, 13:41
Політика
Наскрізь інфантильне та схильне до інфантилізму українське суспільство потребує якісного лікування. Але спершу — покаяння за вибір влади.
21 травня, 20:33
Опінії
Можливо, українці зараз — це таке собі суспільство Пітер Пенів, які не хочуть дорослішати. Інакше кажучи, самовпевнена нація-напівфабрикат.
07 квітня, 09:37