Американські християни усе більше вважають Ізраїль іграшкою сатани

СВІТ
27.12.2023, 12:45
Американські християни усе більше вважають Ізраїль іграшкою сатани
Фото: Twitter

Поки сектанти-неоєванґелісти у США проповідують сіонізм, здоровий глузд бере гору. Цьому сприяють докази геноциду палестинців у Ґазі.

Прозріння сталося в одного з американських християн, який побачив, на щó перетворює Землю обітовану окупаційно-терористичне угруповання ЦАХАЛ. Своїми роздумами та підтримкою одновірців чоловік поділився у соціальних мережах.

З його слів, ізраїльська солдатня винищує всіх, кого вважає людським непотребом, наче ті нацисти чи більшовики першої половини XX століття. Однак замість популістської ідеології сіоністи в одностроях озброєні тисячолітніми догмами Тори, Танаху і Талмуду.

Як видно з ролика вище, американський християнин відмовляється вірити у брехні засобів масової (дез)інформації та церков (перш за все протестантських, чиї парафіяни рішуче підтримують республіканців-трампістів — прим. ред.). Чоловік звернувся до співгромадян із такими словами:

  • Досі нас вчили, що Ізраїль — вірний друг США, а це не так.
  • Вони переконали, що Мухаммед був лжепророком і говорили, що мусульмани — варвари та терористи.
  • Тепер я розумію, що Ізраїль навіть узяв під свій контроль ЗМІ, тож тепер я більше не вірю західним ЗМІ та західним церквам.
  • Ця війна розпочалася не 7 жовтня, вона триває вже 75 років і початок цьому поклав Ізраїль.
  • Я більше не вірю у те, що мусульмани погані, а тому підтримую пригноблений палестинський народ.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як на тижні моніторингова група ООН підтвердила факти масових страт палестинців, здійснених ЦАХАЛ. Аналогічні злочини прямо зараз коїть російське військо на теренах України.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Опінії
Можливо, українці зараз — це таке собі суспільство Пітер Пенів, які не хочуть дорослішати. Інакше кажучи, самовпевнена нація-напівфабрикат.
07 квітня, 09:37
Політика
Українці досі не навчилися керувати власними емоціями, а тим паче тримати себе у руках. Ворог це знає, використовуючи на свою користь.
09 лютого, 20:12
Політика
І поки критична кількість громадян не набуде повноти бачення проблем, ми будемо програвати битву за битвою. Така нині дійсність...
19.11.2023, 12:06
Війна
Зашкарубле українське суспільство не розуміє потреб мінливого фронту. Влада ж відмовляється відірватися від корита, бо війна все спише.
15.10.2023, 15:00
Війна
В українському суспільстві досі панує совєцьке тлумачення війни, перемогу в якій здобувають «гарматним м'ясом». Але це відверта помилка!
22.09.2023, 20:45
Опінії
Українські захисники дали час не для видовищ, а для підготовки кожного для битви. На жаль, у тилу не всі це розуміють і усвідомлюють...
13.09.2023, 16:00