Для суддів КСУ Конституція як шмата

Опінії
29.10.2020, 14:13
Для суддів КСУ Конституція як шмата
Фото: bastion.tv

В Україні остаточно знищено верховенство права і законності.

інвестиційний банкір

Судді Конституційного Суду поводяться як терористи. Вони взяли в заручники всю країну. Тому що когось із них могли притягнути за корупцію.

Ось так прямо і говорять: ми знесли всю систему, бо система загрожувала нам! Перепишіть так, аби суддів не можна було притягнути до відповідальності за корупцію і ми будемо задоволені. А якщо ні, то буде вам дефолт.

Могли б попросити ще мільйон доларів і гелікоптер, але, судячи з усього, він у них вже є, як і запасний аеродром у Росії.

Що говорить загальносвітова практика? — З терористами не можна йти на переговори. Інакше в кінці тобі обов'язково підкладуть свиню.

Якщо судді вважають, що вони можуть дозволити шантажувати всю країну дефолтом, то такі люди не гідні бути суддями. Все просто.

А значить настав час антитерористичної операції. Прямо в центрі Києва. Плюс — повне перезавантаження судової системи. Повне!

За допомогою іноземних фахівців по боротьбі з тероризмом. Аби всіх, хто може в майбутньому поводитися як терорист, хто дозволяє ставити себе понад законом, хто вивищує себе над людьми (нічого цій черні знати, скільки у мене гектарів землі в Криму!) вичистити.

І це не складно. Адже вони навіть не ховають свої будинки та машини. Вони їх випинають, як і не приховують свої рішення.

І коли це буде зроблено, тоді можна буде говорити про повагу до судової мантії. Зараз, на жаль, пристойні судді, які є, знаходяться в тіні корупційних схем своїх колег.

Така ж ситуація і зі співробітниками СБУ. Є чесні контррозвідники, які ризикують життям. Але імідж службі роблять "борці з економічними злочинами".

Тож поки не буде ухвалено відповідного рішення, корупціонери продовжать тримати країну в заручниках. Не даючи Україні розвиватися.

Їх це влаштовує. Це влаштовує олігархів. Це влаштовує друзів Путіна!

Для суддів КСУ Конституція як шмата_1
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Законодавчі ініціативи народних обранців із партії "Слуга народу" продовжують вражати уяву громадян, як і рішення, прийняті "гарантом".
05 лютого, 11:23
Вважаєте, історії про «смотрящих» у минулому?
12 січня, 12:10
З часу запровадження реформи структурних підрозділів МВС минуло 5 років, однак поліція і надалі є карально-репресивним органом.
03.11.2020, 10:18
Як при Порошенку, так і за Зеленського замість обіцяного відновлення народовладдя у селах панує свавілля латифундистів.
27.10.2020, 14:23
У намаганні зберегти хитку вертикаль, влада пішла на грубе порушення Конституції України та Виборчого кодексу.
17.10.2020, 13:24
У лісосмузі між двома селами Кременчуцького району Полтавщини поліціянти били струмом літнього чоловіка.
09.10.2020, 12:16