Для Трампа - комфортно, для путіна - безпечно: дипломат Шамшур про зустріч у Будапешті

ВІЙНА
18.10.2025, 08:05
Для Трампа - комфортно, для путіна - безпечно: дипломат Шамшур про зустріч у Будапешті

Угорщина нещодавно вийшла з Римського договору щодо створення міжнародного кримінального суду.

Про це в етері «Еспресо» розповів дипломат Олег Шамшур, колишній посол України у США та Франції.

«Те, що Будапешт обрано місцем для зустрічі путіна та Трампа, не випадково. Я впевнений, що місто комфортне для путіна — можливо, саме він запропонував цей варіант, можливо, й Орбан. Це також комфортне місто і для Трампа, бо він дуже добре ставиться до прем’єр-міністра Угорщини. А фан-база MAGA вважає Орбана класиком нової консервативної політики, якому вдалося реалізувати задуми Трампа та його прихильників у межах однієї, хоч і невеликої, країни», — зауважив дипломат.

За його словами, Орбан за своїми поглядами близький до Трампа та користується його повагою.

«Слід зазначити маленьку деталь: Угорщина нещодавно вийшла з Римського договору про створення Міжнародного кримінального суду. Тому в цьому плані Будапешт — комфортне місце для Трампа й безпечне для путіна», — прокоментував Шамшур.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Італія та Франція вагаються щодо пропозиції Єврокомісії про заборону колишнім російським бойовикам в'їжджати на територію ЄС.
26 червня, 13:12
Новини
Зеленський знову зіграв на користь ворогів України.
25 червня, 20:09
Політика
У новій книзі NYT розкрили критичні висловлювання глави Мінфіну США на адресу Зеленського.
21 червня, 18:48
Політика
Крок прем'єр-міністерки Італії Мелоні розглядають як перевірку теорії про те, що виклик Трампу може завоювати очки виборців.
21 червня, 08:05
Політика
Жорстка критика воєнного злочинця Нетаньягу, «раціональний» Іран і Сирія проти «Хезболли».
17 червня, 09:00
Політика
Успіхи на полі бою та дронові угоди з Європою дали Україні особливий козир напередодні саміту G7.
15 червня, 20:05