Дмитра Луніна звільнили з посади голови Полтавської ОВА

ПОЛІТИКА
10.10.2023, 17:17
Дмитра Луніна звільнили з посади голови Полтавської ОВА

Новим очільником військової адміністрації призначено Філіпа Проніна.

Володимир Зеленський підписав Указ про звільнення Дмитра Луніна від тимчасового виконання обов’язків голови Полтавської ОВА.

Дмитра Луніна звільнили з посади голови Полтавської ОВА_1

Дмитра Луніна призначили виконувачем обов’язків голови Полтавської ОДА 24 грудня 2021 року. До цього був першим заступником голови ПОДА з 2019 року, на цю посаду його призначив Олег Синєгубов. З початком повномасштабного вторгнення Лунін очолив обласну військову адміністрацію.

До 2019 року Лунін працював на харківських підприємствах, зокрема, менеджером з продажу, начальником відділу та директором департаменту, був приватним підприємством. Перед тим, як прийти у владу, працював комерційним директором харківського ТОВ "4Е Консалтинг".

Іншим Указом Володимир Зеленський призначив нового голову Полтавської обласної військової адміністрації. Ним став Філіп Євгенович Пронін.

Дмитра Луніна звільнили з посади голови Полтавської ОВА_3

Кандидатуру Філіпа Проніна 5 вересня рекомендував до призначення Кабінет Міністрів.

Філіп Пронін
Філіп Пронін

До сьогодні Філіп Пронін був заступником голови Агентства з розшуку та менеджменту активів. Він має вищу економічну та юридичну освіту.

Раніше працював податковим та фінансовим аналітиком, був спеціалістом у Державному комітеті фінансового моніторингу України, пізніше ― заступником директора Департаменту фінансових розслідувань у Державній службі фінансового моніторингу України.

Пронін представляв Україну у Мінських переговорах. 2017-го року очолив Управління виявлення та розшуку активів АРМА, а в січні 2020-го був призначений заступником Голови Агентства. 2021-го року увійшов до складу Ради з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Депутат міської ради Євген Дикань долучився до ініціативи Останнього Бастіону.
28 лютого, 09:16
Політика
Дві паралельні реальності сучасної України.
17 лютого, 17:40
Позиція
Не в Авдіївці, чи Куп'янську, атакуючи ворога.
16 лютого, 10:55
Позиція
Банкрутство Полтавафарм, імовірні банкрутства Полтававодоканал, Теплоенерго — злочин, чи службова невідповідність очільника обласної ради?
19 січня, 18:06
Мистецтво
Краса - лікує наші душі в складний час для нашої України.
15 січня, 10:45
Спорт
Взувши лижі, на стартову лінію вийшов 91 мешканець громади різного віку. Змаганням із гірськолижного туризму вони вшанували земляка.
14 січня, 09:37