Дніпровський кагал забороненої ОПЗЖ експлуатує дітей

ПОЛІТИКА
24 вересня, 09:38
Дніпровський кагал забороненої ОПЗЖ експлуатує дітей
Фото: Facebook

Правоохоронні органи та спеціальні служби України закривають очі на беззаконня, влаштоване у Дніпрі соратниками Віктора Медведчука.

Відповідні фотодокази на своїй Facebook-сторінці виклав ветеран АТО/ООС і відомий у місті громадський діяч Олег Чистопольцев, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, відверті російські агенти та за покликанням однопартійці олігофрена Іллі Киви взялися використовувати у власній агітації за "русскій мір" (на 7-й місяць повномасштабної агресії РФ! – прим. ред.) дітей і дитячу творчість.

«Мало того, що опзжешники, в тому числі лідер Дніпропетровського обласного осередку цієї проросійської партії Геннадій Гуфман сприяли початку війни – працювали інформаційно ідеологічно на Кремль, так зараз замість того, щоби каятися за те до чого причетні – вбивств десятків тисяч українців, в тому числі дітей, зґвалтувань, каліцтв, вони, – а конкретно Гуфман використовуючи дітей та тему війни для нагадування про себе. Якою ж конченою потворою потрібно бути щоби таке робити?

Якщо не помиляюсь, то незважаючи навіть на те, що партія ОПЗЖ вже давно заборонена (тобто, визнана антиукраїнською) Геннадій Гуфман залишається на посаді першого заступника голови Дніпропетровської обласної ради! І основну відповідальність за це напевно несе Голова цієї ради - Микола Лукашук та партія "Слуга народу", представником-депутатом якої той самий Лукашук. Ну, і тоді певним чином, і пан Володимир Зеленський теж, як лідер цієї партії. Якщо хтось думає, що ми забудемо, що робили опзжешники та хто їх прикривав покривав, то вони помиляються. Прийде час і ми обов'язково запитаємо нагадаємо про це. Гучно», – попередив український патріот.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що станом на тепер менше 7% справ за статею "державна зрада" було передано до суду.

Читайте також:
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Запорізької області ділки налагодили транспортне сполучення з вільним зовнішнім світом.
09 червня, 20:14
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення в Україну і безперервні з 24 лютого 2022 року бойові дії не причина для зупинки торгівлі людьми.
13 квітня, 08:18
Кримінал
Спецслужби України послуговується вибірковою демократією – карають невинних громадян, але ігнорують злочинну діяльність колаборантів.
18 лютого, 12:21
Політика
Всі коронавірусні обмеження, котрі діють в Україні після 28 лютого 2021 року, є поза законом і свідчать про порушення Конституції.
14 січня, 08:24
Політика
Етична рада слуг української Феміди не бажає оприлюднювати імена та прізвища залучених до реформи правосуддя експертів.
01 січня, 10:01
Економіка
Вітчизняна мережа автозаправних комплексів може бути причетна до "відмивання" коштів і ухиляння від оподаткування ЄБРР та МФС.
23.12.2021, 11:58