Про конфлікт між СБУ і нацполіцією щодо незаконного бізнесу Шуфрича.

КРИМІНАЛ
20.08.2022, 11:05
Про конфлікт між СБУ і нацполіцією щодо незаконного бізнесу Шуфрича.

Секретар РНБО Данілов захищає незаконний бізнес Шуфрича-Бродського

Слідчі центрального апарату СБУ після звільнення Баканова приймають рішення зупинити незаконний видобуток річкового піску на Київщині. Він здійснюється без передбачених законодавством спецдозволів, які мав мати ПрАТ "Київський річковий порт", повідомляє правозахисник, народний депутат України 8-го скликання Віталій Купрій.

Кошти від цього бізнесу йдуть на підтримку ворожої кремлівської агентури. Кінцевими бенефіціарами там є - основний друг затриманого за держзраду Медведчука Нестор Шуфрич і міноритарій Михайло Бродський.

Про конфлікт між СБУ і нацполіцією щодо незаконного бізнесу Шуфрича._1
Про конфлікт між СБУ і нацполіцією щодо незаконного бізнесу Шуфрича._3
Про конфлікт між СБУ і нацполіцією щодо незаконного бізнесу Шуфрича._5
Про конфлікт між СБУ і нацполіцією щодо незаконного бізнесу Шуфрича._7
Про конфлікт між СБУ і нацполіцією щодо незаконного бізнесу Шуфрича._9

Їх інтереси в місті Українка представляють кримінальний авторитет "Пика" і його жінка-партнер екс-в.о. мера Тетяна Кучер.

В межах кримінального провадження суд наклав арешт на транспортні засоби, намитий пісок, офіс, проводяться обшуки.

Коли СБУ за ухвалами слідчих суддів все арештовувало і готувало фактаж для повідомлення підозр фігурантам за ч.5 ст.191 ККУ, за словами "Пики" у справу увійшов Секретар РНБО Олексій Данілов (на фото) - партнер Бродського по бізнесу в промисловій зоні Теличка в м.Київ на площі 24 га.

Про конфлікт між СБУ і нацполіцією щодо незаконного бізнесу Шуфрича._11

Далі Данілов просить начальника Київської обласної поліції Андрія Нєбитова не заважати красти і продавати пісок, який арештований судом за поданням слідчих СБУ і прокурорів Офісу генпрокурора. Поліція не реагує на виклики на 102. А навіть коли приїжджає, то дає вільно возити пісок і відмовляється ідентифікувати бійців банди "Пики", які в Українці забезпечують ведення цього кримінального бізнесу. Також поліція не реагує на псування майна Пиковою бандою всім підприємствам, які працюють навколо, щоб прибрати конкурентів.
12 серпня були арешти. З 13 серпня бізнес знову запрацював і все арештоване майно вже зникло у невідомому напрямку.

Про конфлікт між СБУ і нацполіцією щодо незаконного бізнесу Шуфрича._13
Про конфлікт між СБУ і нацполіцією щодо незаконного бізнесу Шуфрича._15

Тобто поліція не завадила цьому, увійшла в конфлікт з СБУ. Знаю Андрія Нєбитова як сильну і вольову людину, яка хоче стати головою Нацполіції України. Ну не став би він просто так, або за якусь долю від краденого піску так підставлятись. А ось відмовити Секретарю РНБО Данілову, який має доступ до Президента Зеленського, пана Єрмака і Татарова, всіх керівників правоохоронних органів, то вже ближче до істини.

Тепер над ситуацією має стати Офіс Президента.

Два варіанти:

  • Єрмак або Татаров почують Данілова і підтримають бізнес Шуфрича (закриють справу в СБУ, видадуть спецдозволи тощо), що по суті є підтримкою окупанта і погіршенням обороноздатності країни.
  • Або СБУ все ж таки доведе справу до логічного кінця і тоді з певних поліцейських  чинів мають як мінімум полетіти погони. Про це все звісно буде знати Зеленський.

Невдовзі ми побачимо чи наважиться Президент воюючої країни підтримати бізнесменів-колаборантів країни агресора. Чи все-таки ми почали рухатися у напрямку цивілізованих європейських країн.

Читайте також:
Світ
Польський уряд підписав контракт на дві батареї Patriot з більш ніж 200 ракетами у 2018 році.
07 лютого, 10:09
Політика
Попри всі запевнення різного роду "експертів" і пропагандистів Україні вдалося розпочати глибинну трансформацію колективного Заходу.
02 лютого, 19:14
Політика
Знання минулого теж є ресурсом у війні. Це доступ до сукупного досвіду спільноти, який допомагав виживати, творити й перемагати.
01 лютого, 19:01
Війна
Яйцев призначив до Міноборони етнічного росіянина, який працював у Кабміні Криму за часів Януковича та підтримав окупацію Криму
31 січня, 17:25
Світ
Туреччина бачить значний потенціал у оборонній співпраці з Португалією
30 січня, 13:20
Політика
Народні обранці з чиновниками імітують бурхливу діяльність, адже досі не втямили: російська агресія не поверне їм буденність до 23.II.2022.
26 січня, 21:27