До 5 років позбавлення волі: слідчу поліції звинуватили у прослуховуванні дзвінків на замовлення

КРИМІНАЛ
02 вересня, 14:25
До 5 років позбавлення волі: слідчу поліції звинуватили у прослуховуванні дзвінків на замовлення

Старша інспектор сектору дізнання одного з відділів обласного управління Національної поліції Львівщини постане перед судом.

Жінці інкримінують організацію незаконного прослуховування телефонних дзвінків громадян на замовлення.

Результати відповідного досудового слідства вранці 2 вересня оприлюднили на офіційному сайті Державного бюро розслідувань.

Зазначається, що співробітницю МВС обвинувачують у складанні та видачі неправдивих офіційних документів, внесення до них вигаданих відомостей, порушенні недоторканності приватного життя.

Тож станом на тепер до суду скеровано обвинувальний акт щодо відповідного провадження за частиною 2 статті 182 і частини 1 статті 366 Кримінального кодексу України.

«Слідчі встановили, що правоохоронниця незаконно збирала та передавала третім особам за їх замовленням конфіденційну інформацію про громадян, а саме щодо їх телефонних дзвінків. При цьому підроблялися протоколи допиту осіб, куди вносилися номери телефонів, які її цікавили. Надалі, отримавши дозвіл суду, співробітниця Нацполіції здійснювала доступ до конфіденційної інформації та передавала третім особам», — йдеться на сайті ДБР.

У разі доведення вини жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 6 місяців або від 3 до 5 років.

Між тим редакція "Останнього Бастіону" наголошує, що наше видання стикається з подібним беззаконням правоохоронців мало не щодня.

Читайте також:
У намаганні зберегти хитку вертикаль, влада пішла на грубе порушення Конституції України та Виборчого кодексу.
17 жовтня, 13:24
У лісосмузі між двома селами Кременчуцького району Полтавщини поліціянти били струмом літнього чоловіка.
09 жовтня, 12:16
Реформа реформою, а звички у співробітників міністерства внутрішніх справ лишаються незмінними.
08 жовтня, 13:53
Вихованці київського Олімпійського коледжу вимагають відставки урядовців Сергія Шкарлета і Вадима Гутцайта.
09 вересня, 12:12
Як засіб боротьби з інакомислячими.
07 вересня, 13:06
Майже щодня "Останній Бастіон" повідомляє про злочини "перевертнів у погонах", але виявляється, що суспільний розголос їх не зупиняє.
04 вересня, 13:44