До чекістів у рясах на Полтавщині завітала СБУ

ПОЛТАВА
06.12.2022, 08:03
До чекістів у рясах на Полтавщині завітала СБУ
Фото: Служба безпеки України

Контррозвідувальні заходи тривають у низці релігійних об'єктів, тимчасово загарбаних колаборантами з Московського патріархату.

Відповідний фотозвіт із місця слідчих дій у Полтавській області оприлюднила Служба безпеки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що вітчизняні спецпризначенці навідалися  з обшуками до Мгарського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря та управління Кременчуцької та Лубенської єпархії.

Нарешті гнізда чекістів у рясах під вивіскою "Української Православної Церкви" кремлівського зразка опинилися під пильною увагою вартових національної безпеки нашої Батьківщини.

«Співробітники СБУ спільно з Національною поліцією проводять контррозвідувальні (безпекові) заходи на об'єктах "УПЦ (МП)" у Полтавській області. Головна мета – протидія підривної діяльності російських спеціальних служб у нашій державі. Враховуючи збройну агресію РФ, дані заходи проводяться у тому числі для унеможливлення використання релігійних громад як осередку "русского мира" та убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень для виявлення осіб, які можливо причетні до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України, та предметів, заборонених до обігу. Всі дії відбуваються в межах чинного законодавства. Вкотре наголошуємо: у своїй діяльності СБУ діє виключно в межах Конституції України», – відзвітували у пресслужбі СБУ.

Водночас у відомстві Василя Малюка додають, що співробітники дотримуються принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважають право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що СБУ днями затримала мешканку Снігурівки на Миколаївщині, яка підтримала російських загарбників у лютому-березні поточного року.

До чекістів у рясах на Полтавщині завітала СБУ_1
Читайте також:
Світ
Поліція Іспанії розкрила банду, яка керувала трьома нелегальними тютюновими фабриками, де експлуатувалися українці.
23 січня, 13:51
Світ
Акторові пред’являють звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчінс.
20 січня, 12:42
Кримінал
Девід Керрік знайомився з жертвами, використовуючи своє службове становище.
16 січня, 21:26
Полтава
У Горішньоплавнівській громаді затримано групу із 7 місцевих жителів на скоєнні злочинів у сфері обігу наркотичних засобів.
13 січня, 20:04
Світ
Ендрю Тейт — скандально відомий блогер, якого неодноразово звинувачували в женоненависництві та блокували в соцмережах.
12 січня, 20:15
Світ
Ізраїльська влада не контролює ситуацію на тимчасово окупованій території Палестинської держави, тому подібні випадки – химерна "норма".
06 січня, 15:42