Москпархат розповсюджує роспропаганду у Запоріжжі

ПОЛІТИКА
03.12.2022, 20:36
Москпархат розповсюджує роспропаганду у Запоріжжі

Наперекір усім напастям Російський "православний" цирк не припиняє своєї відверто шкідницької діяльності у вільних від окупації містах.

Яскравим свідченням є роздача Московським патріархатом на Півдні українофобських матеріалів, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Запоріжжя.Інфо".

З'ясувалося, що чекісти у рясах використовують знедолених жителів і безхатьків, яким за "роботу" у вигляді вуличних агітаторів безоплатно годують і забезпечують дріб'язком не більш аніж на добу.

«Вже не вперше у Запоріжжі невідомі роздавали подібного змісту листівки. Багато хто зі свідків були збентежені, бо такі "заходи" нагадають проросійські наративи. А взагалі ми всі молимося за наших воїнів та за Україну, але аж ніяк не за мир, принесений росіянами на багнетах», – коментують ситуацію наші колеги з видання "Запоріжжя.Інфо".

Доволі знаково, що московитські попи активізувалися з "миротворчою" пропагандою саме зараз, коли їм стали перекривати кисень, таким чином ґебісти у рясах прагнуть спонукати власну паству до радикальних дій із підриву демократичного ладу у країні.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру нарешті зареєстрували монастирем у складі канонічної автокефальної Православної Церкви України.

Москпархат розповсюджує роспропаганду у Запоріжжі_1
Читайте також:
Світ
Туреччина бачить значний потенціал у оборонній співпраці з Португалією
вчора, 13:20
Політика
Народні обранці з чиновниками імітують бурхливу діяльність, адже досі не втямили: російська агресія не поверне їм буденність до 23.II.2022.
26 січня, 21:27
Війна
За 11 місяців широкомасштабної агресії РФ не досягла своєї основної мети, а плани щодо загарбання "Київ за 3 дні" зазнали кривавого фіаско.
25 січня, 17:00
Опінії
Якщо ще згадати, що дядько Кубракова займає пост Міністра внутрішніх справ ворожої нам країни Білорусі, то все стає на свої місця.
23 січня, 11:52
Війна
"Буданов дає інтерв'ю, причому такі інтерв'ю, що краще б він їх не давав - і для нього краще, і для спецслужби"
20 січня, 17:00
Війна
Нагадаємо Буданову, що Київ вистояв саме завдяки широкій мобілізації патріотів України
19 січня, 10:01