До Палати представників у США переобрали померлих демократів – ЗМІ

СВІТ
10.11.2022, 11:25
До Палати представників у США переобрали померлих демократів – ЗМІ

Ентоні Делука в штаті Пенсільванія та Барбара Купер у Теннессі, які померли у жовтні, виграли вибори до Палати представників США

На проміжних виборах до Конгресу США у штаті Пенсільванія переобрали до Палати представників двох померлих демократів.

Про це повідомляють американські ЗМІ.

За даними Fox News, в Пенсільванії колишній конгресмен від цього штату Ентоні Делука, який помер 9 жовтня у віці 85 років, все ж таки був переобраний.

Журналісти зауважують, що, можливо, деякі виборці справді не знали про смерть Делуки, але інші, ймовірно, віддали перевагу ідеї позачергових виборів замість обрання кандидата третьої партії.

Видання Local Memphis повідомляє, що померла 25 жовтня представник від Теннессі Барбара Купер (93 роки) «виграла перегони» у 86-му виборчому окрузі. Виборча комісія округу пояснила, що ім’я Купер залишилося в бюлетені для голосування після її несподіваної смерті «відповідно до закону штату». У штаті проведуть позачергові вибори, щоб заповнити її місце.

За останніми даними, на проміжних виборах у Палаті представників у демократів 188 місць, у республіканців – 208 (З 218 для більшості). В Сенаті у демократів 48 місць, у республіканців – 49 (для більшості необхідно 51).

Читайте також:
Світ
"Яндекс" блокував видачу зображень путіна на запити "бункерний дід", "головний злодій" та "плішивий"...
09:44
Світ
Ухилянтам від мобілізації у ресурсній федерації московії тепер не можна буде відсидітися у безпеці на Заході, фіни запровадили санкції.
27 січня, 16:47
Кримінал
Цілком імовірно, що всі вони вже утилізовані у степах на Півдні та Сході України, бо були бойовиками приватної військової компанії "Вагнер".
26 січня, 16:12
Політика
Борець за права пригноблених в усьому світі Кеннет Рот не зміг потрапити до складу професури найелітнішого американського університету.
12 січня, 20:55
Війна
Загартовані у боях з російськими загарбниками військовослужбовці Сил оборони України настільки грізні, що одним своїм видом лякають сусідів.
05 січня, 21:24
Світ
Волонтерський рух у РФ – явище нове і доволі сумнівне, бо здебільшого є пропагандистським, націленим виключно на внутрішнього споживача.
24.12.2022, 18:01