До Польщі перекидають американські танки та військових

ПОЛТАВА
02.05.2018, 07:33
До Польщі перекидають американські танки та військових

В рамках операції «Atlantic Resolve» триває перекидання Першої бронетанкової бригади Першої кавалерійської дивізії США до Польщі. Головна мета операції – підтримка союзників на східному фланзі НАТО.

Командування армії США в Європі опублікувало у соціальних мережах фото танків Abrams і бойових машин піхоти Bradley, готових до висилки у Польщу. Своєю чергою, Перша кавалерійська дивізія опублікувала фото перевезення іншого військового транспорту залізницею.

Раніше американська армія повідомила, що Перша бронетанкова бригада бойової групи Першої кавалерійської дивізії, дислокованої в Форт-Худ, штат Техас, буде переміщена в Європу цього літа, щоб замінити в Польщі Другу бронетанкову бригаду бойової групи стрілецької дивізії. Підрозділи Першої бригади вже служили в Польщі чотири роки тому. Солдати будуть нести бойову ротаційну службу.

Як повідомила у Twitter Перша бронетанкова бригада Першої кавалерійської дивізії, в Європу було перекинуто 3,3 тис. солдати та понад 975 різних типів транспортних засобів. Серед них 15 гаубиць Paladins, 85 танків та 130 бойових машин Bradley.

За даними порталу Defense24, велика частина операцій бригади буде відбуватися на території Польщі. У другій половині 2014 року підрозділи бригади брали участь у ротаційних навчаннях, організованих після анексії Криму Росією.

Цьогоріч американські солдати візьмуть участь у двотижневих маневрах «Saber Strike’18», що розпочнуться 3 червня в Європі за участі понад 10 000 військових з 22 країн. Значна роль під час маневрів також належатиме багатонаціональним батальйонним бойовим групам, що, як частина розширеної присутності НАТО, розташовані на східному фланзі.

Союзники співпрацюватимуть у Польщі, Естонії, Латвії та Литві. Латвія буде основним регіоном маневрів. Там також відбудеться урочиста церемонія відкриття та закриття навчань.

Читайте також:
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
17:35
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
вчора, 17:55
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
вчора, 10:38
Як і передбачалося, Зеленський відвідає Нові Санжари.
вчора, 09:47