Доба в ООС: обстрілів з боку проросійських терористів не зафіксовано

ВІЙНА
20.09.2021, 19:58
Доба в ООС: обстрілів з боку проросійських терористів не зафіксовано
Фото: ukrreporter.com.ua

На фронті спостерігається незвична, як для останніх тижнів, тиша.

Упродовж поточної доби, 20 вересня, порушень режиму припинення вогню з боку проросійських терористів не зафіксовано.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

Підрозділи Об’єднаних сил продовжують контролювати ситуацію та виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації”, - інформують у штабі.

Зазначається також, що порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували майже 2 гектари території та передали на знищення 35 вибухонебезпечних предметів.

Читайте також:
Війна
Прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон відкинув будь-які припущення щодо того, що рф може планувати напад на країну НАТО.
19:06
Війна
Поки що «ведмідь» за парканом залишається реальністю, з якою Європа вчиться жити — зі зброєю в руках і з відкритими очима.
10:05
Війна
Вони рухалися поблизу британського авіаносця і скидали у воду мікрофони для відстеження підводних човнів.
вчора, 13:08
Політика
Можуть почати вже через кілька місяців.
03 липня, 12:36
Війна
Наступні декілька місяців «можуть бути критичними».
03 липня, 10:05
Світ
Винищувачі КНР та рф провели спільне патрулювання повітря над Японським та Східнокитайським морями, а також західною частиною Тихого океану.
28 червня, 11:02