Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" переходить до складу ЗСУ

ВІЙНА
16 квітня, 15:40
Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" переходить до складу ЗСУ

Командуванням ДУК ПС було прийняте рішення про формування окремої військової частини ДУК в системі ЗСУ

Про це повідомив командир Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Слава Україні! Шановні побратими, командири та бійці ДУК ПС!

Ми ішли довгим бойовим шляхом добровольців на самозабезпеченні пліч-о-пліч всі 8 років російсько-української війни. Від 24 лютого 2022 року, коли відбулось повномасштабне вторгнення російських військ в Україну, формат ведення бойових дій доволі суттєво змінився. Війна добробатів закінчилась, почалась війна регулярних сил ЗСУ.

Командуванням ДУК ПС було прийняте рішення про формування окремої військової частини Добровольчого Українського Корпусу в системі  ЗСУ.

За моїм розпорядженням як Командира ДУК ПС, Андрія Стемпіцького "Летуна", розпочався процес формування окремої військової частини.

Наразі, відрядженим для виконання цієї задачі, офіцерським складом ДУК ПС в неймовірно короткі терміни створено в/ч, якому вже присвоєно відповідний номер військової частини.

Офіцерам ДУК ПС вдалось здійснити нездійсненне і реалізувати перший в Україні прецедент, коли в такі стислі терміни в умовах війни створюється повноцінна боєздатна військова частина.

Завдяки максимально оперативній роботі командирів 1, 2, 3, 4 батальйонів ДУК ПС, відбувається активна мобілізація бійців нашого Корпусу.

Процес проведення бійців ДУК ПС до війстькової частини відбувається шляхом мобілізації через військкомат, щоб після перемоги, коли закінчиться воєнний стан, кожен боєць демобілізувався і повернувся до цивільного життя чи продовжував службу за власним бажанням вже як контрактник.

Наразі є пряма можливість переведення до в/ч ДУК з інших військових формувань наших колишніх бійців та інших достойних воїнів.

Мобілізаційні телефони для добровольців.

Телефони для мобілізації:
+380687866749
+380660883451
+380961294097

Перемагаємо! Слава Нації!

Командир ДУК ПС Андрій СТЕМПІЦЬКИЙ (ЛЕТУН)

вибір редакції
Читайте також:
Війна
З'явилася потреба систематизувати щомісячний внесок на Благу Справу
24.11.2021, 11:45
Опінії
Або місце медичної служби у житті бойового підрозділу на лінії вогню.
21.09.2021, 17:28
Виміри
Добровольці готуються дати відсіч ворогу !
30.08.2021, 09:20
Полтава
«Я готовий власним прикладом показати українцям, що систему можливо зламати».
03.09.2020, 17:05
Війна
Сватове і Старобільськ – головні вузлові логістичні точки для російських окупаційно-терористичних сил, там поспішно будують лінію оборони.
09:18