Екіпаж порятунку на ймення "Ульф"

Опінії
21.09.2021, 17:28
Екіпаж порятунку на ймення "Ульф"

Або місце медичної служби у житті бойового підрозділу на лінії вогню.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Фронт чи не єдиний сегмент дійсності, де шайтанистий дух нудьги не сідає на ліве плече людині. Тут не діють лінійні зв’язки і постулати евклідової геометрії. А велика поетична рима між стресом і сміхом множить на три бадьорість кавової кружки випитої у бліндажі.

Слово «підрозділ» співзвучне з поняттям форми та замкненого циклу життя… Або ж з явищем  автономного організму, клітини, монади тощо. А якщо він добровольчий, механіка його існування  втричі складніша, ніж зазвичай.

Штаб, шикування, звітність активностей, екіп, продовольчий склад, автопарк, соляра, кухня, навчання, опалення, відточений режим і дисципліна… Усе тримається на атлантових плечах волонтерів та мозолистих руках бійців. Однак, у цьому креслюнку дійсності двигун державної підтримки відсутній за визначенням.

Слово «добровольці» – про захист Вітчизни з потенційною загрозою будь-якої миті бути звинуваченим нею у зриві чергового «Мінська». Його не заведено промовляти в штабах, але воно часто виринає у сірій зоні під носом осатанілих небезпек. Втім, це зовсім інша тема для міркувань у голос.

Стрункий хобот гармат повернуто у бік ворожих позицій. Рихла земля воронок під полотнами дощів позбувається пухкості. Глибокі подряпини грунту стають обтічними і зализаними. Стовбури мінометів поки холодні. Але увечері вони сягнуть кондиції розпеченої пательні. І не дивно, адже на позиціях терористів з’являться кадровики РФ і залунає нова симфонія бою басом великих калібрів.

Смерть тут гулятиме по коміру кітеля бійця, немов еквілібрист на цирковому канаті. Вона показово триматиме рівновагу, а насправді буде чекати миті, аби відрухово пірнути йому за пазуху. Так множиться кількість загиблих і покалічених війною. Долею секунд чорна пляма еритроцитів просочиться через термуху і повільно зростатиме вшир. Відтак, безцінний шанс поборотися за життя пораненого спаковано у компактну аптечку на боковому паску його бронежилету.

Коли вирушаєш на війну, перше що слід опанувати – мистецтво порятунку. Ремесло нейтралізації супротивника йде наступною чергою після нього. Тож саме тому в підрозділі Да Вінчі діє своя автономна медична служба.

На хвилі тотемної романтики ми дали їй лаконічне ім’я «Ульф». Це доповнення вовчого тринітаризму, яке закарбовано на наших шевронах. Жодне бойове завдання та виїзд на позицію ніколи не відбувався без супроводу хакі-реанімобілю.

«Ульф» – це сотні життів вивезених з лінії вогню, яких не віддано чорним пащам цвинтарних ям.

«Ульф» – це окремий параграф війни, сюжети якого ми продекламуємо перед обличчям Нової Історії.

(Далі буде)


Хто має бажання допомогти:

Допомогти ви можете :

ПБ : 4149 4390 0454 6705 (Дмитро Коцюбайло, друг Да Вінчі).

Міжнародні перекази (WesternUnion, MoneyGram) : Kotsiubailo Dmytro

Приймаємо відправлення НовоюПоштою: м.Авдіївка, 1 відділення, 097 738 44 80 (Коцюбайло Дмитро)

З питань щодо нагальних потреб, а також з питань мобілізації нададуть відповідь за тел. : +380994439876.

Читайте також:
Війна
Командуванням ДУК ПС було прийняте рішення про формування окремої військової частини ДУК в системі ЗСУ
16 квітня, 15:40
Війна
З'явилася потреба систематизувати щомісячний внесок на Благу Справу
24.11.2021, 11:45
Виміри
Добровольці готуються дати відсіч ворогу !
30.08.2021, 09:20
Полтава
«Я готовий власним прикладом показати українцям, що систему можливо зламати».
03.09.2020, 17:05
Опінії
Економічна криза у комуністичному Китаї, як і лімітовані запаси ракет на росії, – досяжний сценарій, який одна розтягнутий у часі.
вчора, 19:36