Добровольці «Правого сектору» — герої «Хронік деокупації»

Опінії
01 квітня, 09:48
1 Окрема штурмова рота ДУК ПС
1 Окрема штурмова рота ДУК ПС
Фото: Facebook

Війна для нас не книжкова абстракція, а шмат життя розміром у 7 років.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Ми не рахуємо днів до чергової ротації. Адже перед обличчям Вічності присягнули не покидати фронт до повного звільнення українських територій. 

Наше ім’я – це знаменник прямої причетності до ключових битв за Донбас і почесне місце в пантеоні Героїв "Хронік деокупації". Інженерно точні засади дисципліни та колективний бойовий досвід, став запорукою високої ефективності нашої співпраці з регулярними підрозділами, формуваннями й силовими відомствами.

За нашими плечима десятки відвойованих ворожих позицій, форсованих наступів та звільнених населених пунктів. На наших рахунках – неохопна множина ліквідованих одиниць бронетехніки, бліндажів, капонірів і живої сили супротивника.

За це нас поважають професійні військові та небайдужі співвітчизники та анафемують вороги. У хронописі поточної війни – ми, чи не єдине добровольче формування, котре функціонує без державної підтримки та централізованого фінансового сприяння.

Ми зберегли військову присутність на фронті, а результативність своїх дій обернули на геометричну прогресію. Наш підрозділ не є породженням кабінетного протекціонізму чиновників.

Однак факт нашого існування став зримою конверсією народної ініціативи та соборної спільно дії Українства. Будучи єдиними та об’єднаними спільним вектором зусиль нашій нації не минути Тріумфу!

Добровольці «Правого сектору» — герої «Хронік деокупації»_1
Читайте також:
16 воїнів із лав 1 Окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" визнані державою учасниками бойових дій.
10 липня, 13:34
Чиновники міністерства у справах ветеранів таки розгледіли у бійцях Добровольчого Українського Корпусу учасників бойових дій.
15 червня, 12:04
Підрозділ ДУК ПС отаборився між хвостом розбомбленої вулиці та мисом лісосмуги. За спинами були дерева з налитими та дзвінкими бруньками.
01 травня, 19:13
Наріжний кут Авдіївки обрамлено перехрестям на Ясинуватському переїзді. Тут джгут дороги перекинуто через занедбані колії у старе місто...
17 квітня, 13:34
Повертаємо читача до реалій буденного життя наших захисників у сплюндрованих московськими орками степах Донеччини.
14 квітня, 09:48
Черговий фронтовий репортаж із траншейних кулуарів російсько-української війни.
12 квітня, 09:48