Негода не завада для примусової демілітаризації окупантів на Донеччині

ВІЙНА
07.02.2023, 07:59
Негода не завада для примусової демілітаризації окупантів на Донеччині

Майже 9 років російські загарбники плюндрують святу землю України, але цей злочин – останній в їхньому ганебному житті.

У цьому певні захисники з лав 67 Окремої механізованої бригади "Добровольчий Український Корпус", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Воїни-правосекторівці із відкритим забралом зустрічають ворожу орду на передовій лінії у Донецькій області, видаючи посмертні квитки на концерт Іосіфа Кобзона.

«Українці, воїни 67 бригади бажають вам вдалого та плідного тижня! Війна ж триває без вихідних – на фронті немає пауз та відпочинку. Наші "ДУКівці" б'ють ворога та захищають мирну Україну цілодобово! Попри мороз та сніг, багнюку та негоду. Вірте в ЗСУ – ми завжди на захисті. Слава Україні!», – заявили у пресслужбі 67 ОМБр "ДУК".

Водночас сталевий промінь української волі у вмілих руках фронтовиків-правосекторівців допомагає влучним артилерійським вогнем знищувати непрохану нечисть, яка вдерлася до нас із РФ.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що військовослужбовці 56 Окремої мотопіхотної Маріупольської бригади в очікуванні нової хвилі російського наступу на Сході.

Негода не завада для примусової демілітаризації окупантів на Донеччині_1
Негода не завада для примусової демілітаризації окупантів на Донеччині_3
Негода не завада для примусової демілітаризації окупантів на Донеччині_5
Негода не завада для примусової демілітаризації окупантів на Донеччині_7
Негода не завада для примусової демілітаризації окупантів на Донеччині_9
Читайте також:
Війна
Українські захисники не припиняють ні на мить відбивати цілодобові вогневі та м'ясні штурми російських загарбників на Східному фронті.
21.07.2023, 17:57
Війна
Пам'ять про полеглого у бою за Бахмут Дмитра Коцюбайла житиме у віках, адже цього вимагає полум'яний подих сталевої волі.
09.03.2023, 20:28
Війна
Славетні націоналісти-правосекторівці давно перебувають на вістрі боротьби за нашу свободу, а нині вони – сталевий авангард Збройних Сил.
04.02.2023, 08:00
Війна
Кривавий вишкір вітчизняного сіроманця на захопленому у бою російському танку Т-72Б3 – це сигнал ворогу, що милосердя для нього не буде.
01.02.2023, 09:44
Війна
Гучне "дихання" вітчизняної артилерії береже піхоту Збройних Сил України, котра за покликом командирів іде у контрнаступ на ворогів.
11.01.2023, 07:59
Війна
Попри щоденні штурми російських окупантів позицій наших захисників, незламні патріоти України змогли знайти час на святкування Різдва.
25.12.2022, 08:27