Воїни 67 механізованої бригади гартують тіло у бою

ВІЙНА
04 лютого, 08:00
Воїни 67 механізованої бригади гартують тіло у бою

Славетні націоналісти-правосекторівці давно перебувають на вістрі боротьби за нашу свободу, а нині вони – сталевий авангард Збройних Сил.

Відповідний звіт із фронтових буднів воїни виклали на офіційній Facebook-сторінці 67 Окремої механізованої бригади "Добровольчий Український Корпус", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами наших незламних захисників, їхня зброя – це вогонь люті, а сила – в єдності, котрі загартували міцне побратимство у важких боях проти російського окупанта.

«Хто ми? – Українські воїни! Нащадки характерників, що століттями гартують свій дух та тіло у важких боях. Славна 67 Окрема механізована бригада "ДУК" ЗСУ! Багатотисячна сила, що жене ворога з української землі та захищає націю! Разом – переможемо», – повідомили з передової бійці 67 ОМБр.

Водночас слід зауважити, що одне з важливих правил кожного військовослужбовця, особливо фронтовика – вдосконалювати свої навички за будь-якої можливої нагоди.

Між тим, як уже сповіщав "Останній Бастіон", станом на тепер Україна як ніколи раніше потребує зміцнення власних Сухопутних військ, здатних витримати російську навалу.

Читайте також:
Війна
Пам'ять про полеглого у бою за Бахмут Дмитра Коцюбайла житиме у віках, адже цього вимагає полум'яний подих сталевої волі.
09 березня, 20:28
Війна
Майже 9 років російські загарбники плюндрують святу землю України, але цей злочин – останній в їхньому ганебному житті.
07 лютого, 07:59
Війна
Кривавий вишкір вітчизняного сіроманця на захопленому у бою російському танку Т-72Б3 – це сигнал ворогу, що милосердя для нього не буде.
01 лютого, 09:44
Війна
Гучне "дихання" вітчизняної артилерії береже піхоту Збройних Сил України, котра за покликом командирів іде у контрнаступ на ворогів.
11 січня, 07:59
Війна
Попри щоденні штурми російських окупантів позицій наших захисників, незламні патріоти України змогли знайти час на святкування Різдва.
25.12.2022, 08:27
Війна
Націоналісти та патріоти, які не один рік поборюють зовнішнього окупанта і внутрішню "п'яту колону", стали бойовою одиницею кадрової армії.
13.12.2022, 08:26