Доброволець «Правого сектору» видав книгу про бойових побратимів

КНИГИ
31 жовтня, 13:26
Доброволець «Правого сектору» видав книгу про бойових побратимів
Фото: Facebook

Військовий журналіст і учасник бойових дій на Сході України Михайло Ухман презентував книгу "Люди волі: шляхи на війну".

Праця розповідає про звичайних українців, які за покликом серця стали на захист рідного краю, 28 жовтня на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтерка Аліна Михайлова.

Автор мав за мету показати на прикладі своїх побратимів, як із початком російської агресії весною 2014 року тисячі небайдужих громадян України полишили мирне життя й без жодного сумління рушили на фронт.

«Особисто для мене, на війні почалося моє зростання та дорослішання. Як людини та як громадянина України. І саме з цього місця починається моя історія в цій книзі», — написала Аліна Михайлова.

Своєю сергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Фінляндії також нещодавно видали книгу про російську агресію в Україні, детально розібравши причини та наслідки конфлікту.

Доброволець «Правого сектору» видав книгу про бойових побратимів_1
Доброволець «Правого сектору» видав книгу про бойових побратимів_2
Доброволець «Правого сектору» видав книгу про бойових побратимів_3
Доброволець «Правого сектору» видав книгу про бойових побратимів_4
Доброволець «Правого сектору» видав книгу про бойових побратимів_5
Читайте також:
Гібридна російська агресія спонукає Збройні Сили Фінляндії до постійних військових навчань із метою відбиття ймовірного наступу зі Сходу.
21 листопада, 15:45
Президент Азербайджану разом із дружиною завітали до міст Фюзулі та Джебраїл, нещодавно звільнених від вірменської окупації.
17 листопада, 12:56
Немає такої людини, котра хоча б раз у житті не куштувала шоколадні ласощі.
17 листопада, 08:51
Розгортання військового конфлікту на півночі Ефіопії в області Тиґрай змушує багатьох громадян мігрувати до сусіднього Судану.
16 листопада, 10:42
Десятки людей середнього і літнього вийшли у центр Мінська, щоби покласти квіти до пам'ятника Владіміру Лєніну.
07 листопада, 15:15
За категоричну відмову вступу Грузії до російськоцентричного блоку СНД Москва помстилася її президенту Звіаду Гамсахурдіа.
07 листопада, 09:48