Догосподарювалися: окупанти допустили виток каналізаційних відходів у водопровід кримської столиці

ПОЛІТИКА
16 вересня, 15:39
Догосподарювалися: окупанти допустили виток каналізаційних відходів у водопровід кримської столиці
Фото: pravda.md

Голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедля переконаний – це організована диверсія.

Голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедля заявив, що «влада» окупованого Криму навмисно погіршує ситуацію із водою, аби озлобити мешканців півострова.

Про це Заїр Смедля сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

Десь вода є, десь немає. На мою думку, чинна «влада» в Криму робить все, щоб ситуація була ще гірша, щоб люди були озлоблені. В нових будинках, які будують для приїжджих росіян, – там проблем з водою немає. А в будинках, в яких і раніше мешкали жителі Сімферополя, Бахчисарайського району — там виникли проблеми», – зазначив він.

На його думку, ситуація з проблемною подачею води в крани будинків – це злочин.
Смердля відзначив, що було цілком нормальне водопостачання, а тут враз його припинили й з крана подають якусь гидоту, а тепер каналізаційні відходи попали в питний водопровід».

За даними журналістів, раніше у Сімферопольському і Бахчисарайському районах анексованого Росією Криму через обміління водосховищ окупанти обмежили подачу питної води.

Догосподарювалися: окупанти допустили виток каналізаційних відходів у водопровід кримської столиці_1

Типова як для кримської столиці картина

Зокрема, що з 7 вересня кримська влада» запровадила третій і найжорсткіший етап обмежень подачі питної води. 

Окрім того, до системи водопостачання кримської столиці потрапив вміст вигрібних ям. А окупаційна влада Криму не втомлюється повторювати, що причиною поганої води є відмова України постачати воду на півострів.

Хоча відомо, що для потреб населення Криму достатньо тієї води, що є, а воду яка поступала з материка використовувалася переважно окупаційною армією. 

Читайте також:
Українцям також нав'язується думка, що з терористами, особливо московськими, треба вести перемовини, «тоді всі будуть живі та щасливі».
23 липня, 15:17
Вторгнення агентів ДБР на склади зенітних ракетних бригад Київщини, Одещини та Херсонщини є попередженням українському війську.
03 липня, 11:24
Слідчі незаконно вилучили у військових надвисокочастотні прилади, але через резонанс обіцяють сьогодні всі їх повернути.
02 липня, 19:56
Йдеться про понад 330 суддів, які ухвалювали неправомірні рішення щодо учасників Революції гідності.
12 червня, 15:26
Рабінович тисне на Кабмін, вимагаючи інформацію про знесені пам'ятки.
09 червня, 17:47