Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ

ПОЛТАВА
17.10.2023, 13:14
Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ

Учні Наукового ліцею № 3 організували благодійний марафон на підтримку ЗСУ.

Першого вересня у Науковому ліцеї № 3 міста Полтави стартував благодійний марафон.

За ініціативи учнівського самоврядування новий навчальний рік у Науковому ліцеї № 3 розпочався з благодійного марафону на підтримку ЗСУ: Благодійний марафон — ми донатимо на дрон. Початок нового навчального року пройшов без квітів для вчителів: усі гроші будуть використані на придбання дрону для ЗСУ.

В рамках цього марафону учні та колектив ліцею організували ярмарки, майстеркласи та благодійний концерт.

Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_1Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_2Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_3Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_4Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_5Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_6Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_7Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_8Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_9Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_10Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_11Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_12Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_13Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_14Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_15Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_16Доки чиновники грабують воюючу країну, діти збирають на дрони для ЗСУ_17

У той час, коли держава не може забезпечити потреби військових, а міністерство оборони потонуло у корупційних скандалах, прості українці роблять все можливе для допомоги нашим воїнам на передовій.

Українські воїни зараз воюють за мирне майбутнє наших дітей, за педагогів, які підтримали це починання, та допомогли його реалізувати, і за директора ліцею Ірину Гринь, якій не байдуже те, що відбувається в країні.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Полтава
Неповнолітній житель Лубенського району зник безвісти ще 14 квітня. Парубок рибалив на березі річки Сула неподалік села Мусіївка.
16 квітня, 21:49
Війна
Дитина потрапила під мінометний обстріл рашистів в Херсоні.
23.11.2023, 14:34
Кримінал
Імовірно, юну дівчину викрали вже відвезли безпосередньо на територію ресурсної федерації московії, де продадуть у сексуальне рабство.
03.07.2023, 18:55
Виміри
Устинія Москаленко пише есе про свого тата, який захищає Україну в лавах ЗСУ
20.12.2022, 10:15
Полтава
У Полтавській області батьки новонароджених усе частіше називають своїх дітлахів традиційними для нашого народу іменами.
30.12.2021, 07:59
Опінії
Батьки занепокоєні підсиленням уваги малечі до культового корейського серіалу та спробами перенести сюжет до реального життя.
20.10.2021, 13:21