Доки влада думає, народ втрачає

ПОЛТАВА
11.04.2018, 06:19
Доки влада думає, народ втрачає

9 квітня, залізничний перегін

станції Полтава Південна

Під час свого перебування у Вінниці, Президент Петро Порошенко поспілкувався із журналістами та відповів на одне важливе питання щодо закінчення АТО: «На жаль, цю дату назвати не важко. Дата закінчення АТО буде в травні. Ми переходимо до іншого формату оборони країни відповідно до прийнятого закону про реінтеграцію Донбасу».

Зрозуміло кожному пересічному громадянину України, що доки триває війна, розраховувати на економічне зростання, яке мусить привести до полегшення життя, не можливе. Війна – війною, а що втратила Україна за останні чотири роки – підрахувати можна лише приблизно.

Так, лише «Укрзалізниця» тимчасово втратила на непідконтрольних територіях ОРДЛО майже 30 тисяч вантажних вагонів, що складає четверту частину сукупного українського парку, майже триста тягових одиниць і безліч іншого рухомого і нерухомого майна, яке було задіяне для забезпечення роботи державного підприємства.

Рік тому АТОшники разом із народними депутатами України розпочали безстрокову торговельну блокаду територій ОРДЛО, що змусило Петра Порошенка підписати рішення про припинення переміщення вантажів на Донбасі. Справа зроблена, але залишилась ще ніким не припинена торгівля з країною-агресором.

Зрозуміло, що країна-агресор є потенційним покупцем товарів, які вироблені українськими підприємствами, але вона залишається ще й постачальником.

Державні керманичі у своїх виступах неодноразово запевняли усіх громадян у тому, що імпорт товарів із країни-агресора буде поступово обмежуватися, але коли обмежать – відповісти забули.

У той час, коли рухомий багатотисячний вантажний залізничний склад простоює в ОРДЛО, територією України курсують залізничні ешелони країни-агресора, перевозячи різноманітні вантажі та заробляючи чималі гроші. Курсують вони і через Полтаву на південь та захід країни.

Виникає просте запитання до державних керманичів – чому й досі ніхто не заборонив рух залізничних ешелонів країни-агресора Україною? Чому й досі не повернуті вантажні вагони та нікому не виставлені штрафи? Де накладені будь-які економічні санкції? Доки державне майно не буде повернуте, доки державні керманичі не почнуть виконувати свої обов’язки – народ України буде нести збитки та потерпати через чергові подорожчання.

Олег Підгорний

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56