Документальний фільм про Україну покажуть на американському кінофестивалі

МИСТЕЦТВО
20.01.2023, 14:28
Документальний фільм про Україну покажуть на американському кінофестивалі
Фото: google

На Sundance 2023 буде представлено 110 повнометражних фільмів із 28 країн, більшість з яких — світові прем’єри.

Документальні фільми висвітлюватимуть такі теми, як війна в Україні («20 днів у Маріуполі»), пандемія («A Still Small Voice»), біженці з Північної Кореї («Beyond Utopia»), південноафриканський апартеїд («Milisuthando»), наслідки хвороби Альцгеймера («Вічна пам’ять»), сексуальне насильство («Жертва/підозрюваний»), труднощі, з якими стикаються фермери та ресторани під час COVID («Їжа та країна»), права корінних народів і індіанців («Двічі колонізований, "Погана преса"), проблеми із зображенням тіла ("Чи є там хтось?"), вплив фотографії на суспільство ("Фантастична машина"), культи ("АУМ: Культ наприкінці світу"), фільм фанатизм («Відео Кім») і захист трансгендерних секс-працівників («Прогулянка») та інші.

Автори стрічки «20 днів у Маріуполі», представники Associated Press Мстислав Чернов, Євгеній Малолєтка та Василіса Степаненко були останніми західними журналістами, які залишилися в Маріуполі, коли він потрапив під обстріли російських снарядів, що вражали будинки цивільних і лікарні та перетворили місто з майже півмільйонним населенням на руїни.

Документальний фільм про Україну покажуть на американському кінофестивалі_1

У фільмі розповідається про зусилля журналістів (під реальною загрозою їхньому життю) зафіксувати руйнівні наслідки війни, титанічні спроби медичного персоналу врятувати поранених (включно з немовлятами та маленькими дітьми) та скрутне становище бездомних жителів, які шукають укриття. Як свідки варварського нападу однієї нації на іншу, журналісти попереджають світ про загрозу.

Читайте також:
Історія
Прийнято вважати, що в цей день слід бути особливо обережним, адже людину підстерігають невдачі і неприємності.
13.01.2023, 14:23
Життя
Новозеландська та американська акторка південноафриканського походження.
18.06.2021, 19:05
Життя
Френк Ґрілло - один з тих чоловіків, які з віком виглядають тільки краще
13.06.2021, 12:25
Життя
Лілі Джеймс стала відома фанатам серіалів після «Абатства Даунтон»
12.06.2021, 16:15
Мистецтво
Для того, щоб її побачити, доведеться їхати в італійську Кремону. Справді, дивовижне місто із понад тисячолітньою історією.
11 липня, 08:29
Мистецтво
Тонкий, глибокий, чудовий актор, чиє коріння пов'язано із Полтавською землею. Віриш йому безперечно у всіх ролях.
10 липня, 21:46