Доленосне голосування в Україні проходить спокійно, а на Донбасі досі не можуть відкрити всі дільниці

УКРАЇНА
26.10.2014, 10:09
Доленосне голосування в Україні проходить спокійно, а на Донбасі досі не можуть відкрити всі дільниці

Сьогодні, 26 жовтня, о 8:00, в Україні розпочалися позачергові вибори народних депутатів до Верховної Ради. Виборчі дільниці працюватимуть до 20:00.

Повідомляється, що у Чернігівській області голосування на позачергових парламентських виборах розпочалося вчасно - у 6 виборчих округах розпочала роботу 1101 виборча дільниця. Також працюють спеціальні виборчі дільниці, створені у СІЗО Чернігова та Новгород-Сіверського.

Також у Львівській області всі виборчі дільниці розпочали роботу вчасно. На Львівщині працюють усі 2 тис. 139 дільничних виборчих комісій, з яких 2 тис. 68 – звичайні, 71 - спеціальна, пише УНІАН.

Крім того, у Хмельницькій області відкрилися вчасно всі 1 тис. 548 виборчих дільниць.

«Усе нормально. Скарг на роботу дільниць поки не надходило. В області за виборчим процесом стежать досить багато міжнародних спостерігачів», - повідомив в.о. голови Хмельницької облдержадміністрації Олександр Симчишин.

У Сумській області затримок з відкриттям виборчих дільниць також не було.

«Станом на 8.00 у шести округах Сумської області відкрилися 1 тис. 5 виборчих дільниць. Це 100% від їхньої загальної кількості»,- сказав перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Віктор Чернявський.

У Полтавській області всі виборчі дільниці відкрилися вчасно і без ексцесів. Міліція продовжує працювати в посиленому режимі.

Одночасно з виборами народних депутатів проходять 8 місцевих виборів. У Запорізькій області всі 1 тисяча 124 виборчих дільниці відкрилися вчасно.

«Для несення служби із забезпечення охорони громадського порядку під час проведення позачергових виборів народних депутатів України залучено 2 тисячі 995 співробітників органів внутрішніх справ і створено мобільний резерв у кількості 140 осіб», - повідомили в міліції.

Також у Житомирській області голосування на позачергових парламентських виборах розпочалося вчасно - у 6 виборчих округах відкрились 1 тис. 460 виборчих дільниць.

У Харківській області одна виборча дільниця відкрилась із запізненням, решта розпочали роботу вчасно.

«Станом на 8 ранку розпочали свою роботу 1683 дільниці, одна виборча дільниця у Нововодолазькому районі відкрилася на півгодини пізніше у зв'язку із перевіркою інформації про її замінування», - підкреслили в міліції.

У Черкаській області відкрились усі 1 тис. 104 виборчі дільниці. Охорону громадського порядку на дільницях здійснюють понад 1,5 тис. працівників міліції та 1,5 тис. членів громадських формувань. Порушень громадського порядку не зафіксовано.

Також у Тернопільській області всі виборчі дільниці відкрилися вчасно і працюють у штатному режимі. Загалом на території Тернопільської області діють 1 тис. 184 дільниці у 5 одномандатних округах з центрами у Тернополі.

Повідомляється, що у Київській області виборчі дільниці відкрились вчасно. Станом на 10.00 на всіх виборчих дільницях Київщини порушень громадського порядку та виборчого законодавства не зареєстровано.

У Донецькій області відкрилося 1 тис. 47 виборчих дільниць, що становить 96% від запланованої кількості (1 тис. 97). Решта 4% не відкрилися з різних причин, зокрема через те, що не змогли зібратися дільничні виборчі комісії. Найскладніша ситуація в Мар’їнському і Волноваському районах - там відкрилося близько 60% дільниць.

Нагадаємо, Порошенко поїхав на буремний Схід, аби проконтролювати вибори.