Доля зниклого під Охтиркою квадрокоптера і досі лишається не відомою

ПОЛТАВА
24.06.2018, 12:39
Доля зниклого під Охтиркою квадрокоптера і досі лишається не відомою

В результаті конфлікту між представниками церкви та науковцями було пошкоджено дрон DJI Phantom 4 Pro, Його доля і досі лишається не відомою.

17 червня 2018 року в окрузі Більського городища співробітники історико-культурного заповідника проводили відеозйомку пам’яток археології та природи. Здійснюючи обліт неподалік Охтирського Свято-Троїцького монастиря УПЦ МП, працівники установи зіштовхнулися з відверто ворожою поведінкою монахів, невдоволених зйомкою. В результаті конфлікту останні завдали шкоди апаратурі вартістю близько 2000$.

Як повідомляє адміністрація Історико-культурного заповідника «Більськ», діалог з представниками церкви практично відсутній. Правоохоронним органам були надані всі матеріали, зокрема і трек польоту квадрокоптеру, на якому зафіксований маршрут повз території храму. Майже тижневі пошуки летального апарату безрезультатні. Наразі триває слідство.

Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00