Дональд Трамп може добровільно сісти до в'язниці

ПОЛІТИКА
19.08.2023, 12:03
Дональд Трамп може добровільно сісти до в'язниці

Перед президентськими виборами у США Дональд Трамп може створити образ "жертви політичних репресій"

Експрезидент США Дональд Трамп може з'явитися у поліцію з повинною у справі про спроби скасувати результати виборів у 2020 році в штаті Джорджія та сісти у в'язницю округу Фултон.

Про це повідомляє CNN.

Очікується, що Трамп зробить це 24 або 25 серпня.

Команда експрезидента вже зв'язалася з офісом окружного прокурора округу Фултон Фані Вілліс, і очікується, що переговори продовжаться на початку наступного тижня про умови його явки та характер здачі. Інші обвинувачені у справі також зв'язалися з окружним прокурором, розповіли джерела.

Вілліс дав Трампу та іншим фігурантам справи час до 25 серпня, щоб вони добровільно здалися.

Це майже двотижневе «вікно» для добровільної здачі дало відповідачам час для планування та потенційного звернення до прокурорів, щоб обговорити, як працюватиме цей процес.

Офіційні особи пообіцяли поводитися з Трампом та його соратниками так само, як із будь-яким підсудним. Проте, зазначається в публікації, це може виявитися неможливим через запобіжні заходи, необхідні для колишнього президента, і гучний характер деяких його справ.

Також очікується, що адвокати відповідачів у справі Трампа проведуть переговори з офісом окружного прокурора, щоб узгодити умови звільнення та заставу для своїх клієнтів, відому як заставу згоди, перш ніж вони здадуться та сядуть у в'язницю у Фултоні.

Якщо обвинувачені здадуться без укладеної угоди про заставу, яка має бути схвалена суддею Верховного суду округу Фултон, вони триматимуться під вартою, розповіли адвокати, знайомі з процесом.

Нагадаємо, 2 серпня Дональду Трампу було пред’явлено звинувачення у його спробах скасувати вибори 2020 року.

Це вже втретє за чотири місяці, коли колишньому президенту США висунули кримінальні звинувачення, попри те, що він проводить кампанію за повернення на пост президента.

Окружний суд Вашингтона призначив запобіжний захід для Дональда Трампа у справі, що стосується звинувачення його в спробі фальсифікації виборів 2020 року.

Згідно з умовами запобіжного заходу, Трамп зобов'язується дотримуватися федеральних і штатових законів, підписати зобов'язання про явку і з'являтися в суді після виклику.

Загалом на цю мить проти колишнього президента висунуто 91 кримінальне обвинувачення, починаючи від фальсифікації ділових записів у Нью-Йорку і закінчуючи спробами підриву президентських виборів 2020 року.

За багатьма обвинуваченнями йому загрожує ув’язнення на термін від 10 до 20 років. Дональд Трамп, якому 77 років, може провести решту свого життя у в'язниці, якщо його визнають винним та засудять за одним або кількома пунктами обвинувачення.

Але навіть якщо Дональд Трамп буде засуджений, він може отримати президентське помилування або заміну вироку на більш м’який вид покарання.

Попри юридичні проблеми Трамп залишається фаворитом серед претендентів на кандидатуру від Республіканської партії на перегонах у 2024 році. Щоправда, дві кримінальні справи призначені для розгляду вже наступного року, що матиме вплив як на заголовки новин, так і на передвиборчу кампанію.

Серед юридичних експертів існує консенсус, що навіть якщо його засудять, Дональд Трамп все одно може балотуватися на пост президента.

Конституція США встановлює три основні вимоги до кандидатів у президенти: вони повинні бути американськими громадянами від народження, бути принаймні 35-річними і жити в США не менше 14 років. Проте Конституція мовчить про судимість кандидатів.

Це означає, що Трамп може балотуватися в президенти як засуджений злочинець або навіть з-за ґрат, як це зробив Юджин В. Дебс, кандидат у президенти від Соціалістичної партії, більше століття тому.


Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Москва масово посилає свою агентуру в США на допомогу Трампу.

Кремль здійснює відчайдушну спробу вирвати перемогу над Україною. Найбільші надії Москва пов'язує із Трампом.

З цією метою Кремль готується втрутитися у президентські вибори у США. Його агенти прагнуть проникнути до цієї країни.

Судова система країни зареєструвала понад 40 000 справ про надання притулку від громадян московії, які шукають притулку з початку 2023 року.

За оцінкою RLI, майже 60% цих людей є агентами російських спецслужб, перед якими поставлено завдання налагодити роботу з російською діаспорою в США для проведення ІПСО.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Найбільший республіканський штат офіційно вступив у стан війни. Дональд Трамп закликав приєднатися до підтримки влади Техасу.
28 січня, 14:47
Світ
Джозеф Байден разом із помічниками все більше незадоволений діями режиму Біньяміна Нетаньягу. Приятель путіна ігнорує поради США.
15 січня, 19:25
Світ
Заокеанська філія світового єврейства зі столицею у Вашинґтоні збунтувалася. Білий дім відмовляється покривати режим Біньяміна Нетаньягу.
10 січня, 12:35
Політика
У Конґреcі США досягли угоди про фінансування уряду, яка запобігає призупинення роботи уряду. Справа зрушила з мертвої точки.
08 січня, 13:36
Політика
Дональд Трамп порушив свою присягу і вперше в історії нашої країни підбурив насильницьке повстання, напад на Капітолій США.
06 січня, 07:05
Політика
Комітет із закордонних справ Палати представників 40 голосами «за» підтримав відповідний законопроєкт. Далі — розгляд документа у Сенаті.
08.11.2023, 15:21