Дональд Трамп стверджує, що його мають арештувати

СВІТ
18 березня, 16:38
Дональд Трамп стверджує, що його мають арештувати

Він закликав американців виходити протестувати

Правоохоронці в Нью-Йорку проводять підготовчі заходи з безпеки на випадок, якщо Трампу можуть бути пред'явлені звинувачення.

Експрезидент США Дональд Трамп заявив, що суд видав орден на його арешт, який має відбутися у вівторок у справі про виплату грошей за мовчання жінкам, які стверджували, що мали сексуальні контакти з колишнім президентом США.

Про це пише Associated Press.

Сьогодні, 18 березня, Трамп опублікував допис у соціальній мережі, в якому стверджує, що «незаконні витоки» з офісу окружного прокурора Манхеттену вказують на те, що «найвизначніший кандидат від Республіканської партії і колишній президент Сполучених Штатів буде заарештований у вівторок наступного тижня».

Також Трамп закликав своїх прихильників до протесту.

Правоохоронці в Нью-Йорку проводять підготовчі заходи з безпеки на випадок, якщо Трампу можуть бути пред'явлені звинувачення.

Наразі публічно не було оголошено жодних часових рамок для таємної роботи великого журі у справі, включаючи будь-яке потенційне голосування щодо висунення обвинувачень експрезиденту.


Вчора стало відомо, що екс-президента США Дональда Трампа звинуватили у тому, що він не зареєстрував понад сто подарунків від іноземних урядів та керівників держав. Їхня загальна сума становить близько 291 тис. доларів.

Про це йдеться в доповіді комітету палати представників США з нагляду.

Уточнюється, що до незареєстрованих подарунків Трампа входили, зокрема, золоті ключки для гольфу від екс-прем'єра Японії Сіндзо Абе і шовковий килим від президента Узбекистану Шавката Мірзієєва. Крім того, зять Дональда Трампа, Джаред Кушнер, отримав від принца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Салмана кинджал та два набори мечів.

Зараз закон США про іноземні подарунки та прикраси забороняє президентам і федеральним чиновникам присвоювати іноземні подарунки дорожче за 415 доларів. За законом, такі подарунки мають передаватися на зберігання державі.

Читайте також:
Світ
Трамп заявив, що його заарештують 21 березня і закликав до протестів у разі цього.
21 березня, 09:16
Світ
Медіакомпанія Трампа знаходиться під федеральним розслідуванням за відмивання грошей, пов’язане з росією.
20 березня, 12:44
Політика
Кирило Буданов вручив подяку від ГУР помічниці Миколи Тищенка
06 березня, 11:15
Світ
Підтримувати Україну в її відновленні територіальної цілісності та суверенітету "без залучення американських сил" - в інтересах США.
27 лютого, 20:15
Опінії
Республіканці нарешті вириваються з бульбашки Fox News
14 січня, 13:46
Опінії
Люстрація – замість крапки поки кома. Поступового руху як не було, так і немає, але є фрустрація чи навіть нівеляція наявних досягнень.
01 січня, 20:04