Дональд Трамп стверджує, що його мають арештувати

СВІТ
18.03.2023, 16:38
Дональд Трамп стверджує, що його мають арештувати

Він закликав американців виходити протестувати

Правоохоронці в Нью-Йорку проводять підготовчі заходи з безпеки на випадок, якщо Трампу можуть бути пред'явлені звинувачення.

Експрезидент США Дональд Трамп заявив, що суд видав орден на його арешт, який має відбутися у вівторок у справі про виплату грошей за мовчання жінкам, які стверджували, що мали сексуальні контакти з колишнім президентом США.

Про це пише Associated Press.

Сьогодні, 18 березня, Трамп опублікував допис у соціальній мережі, в якому стверджує, що «незаконні витоки» з офісу окружного прокурора Манхеттену вказують на те, що «найвизначніший кандидат від Республіканської партії і колишній президент Сполучених Штатів буде заарештований у вівторок наступного тижня».

Також Трамп закликав своїх прихильників до протесту.

Правоохоронці в Нью-Йорку проводять підготовчі заходи з безпеки на випадок, якщо Трампу можуть бути пред'явлені звинувачення.

Наразі публічно не було оголошено жодних часових рамок для таємної роботи великого журі у справі, включаючи будь-яке потенційне голосування щодо висунення обвинувачень експрезиденту.


Вчора стало відомо, що екс-президента США Дональда Трампа звинуватили у тому, що він не зареєстрував понад сто подарунків від іноземних урядів та керівників держав. Їхня загальна сума становить близько 291 тис. доларів.

Про це йдеться в доповіді комітету палати представників США з нагляду.

Уточнюється, що до незареєстрованих подарунків Трампа входили, зокрема, золоті ключки для гольфу від екс-прем'єра Японії Сіндзо Абе і шовковий килим від президента Узбекистану Шавката Мірзієєва. Крім того, зять Дональда Трампа, Джаред Кушнер, отримав від принца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Салмана кинджал та два набори мечів.

Зараз закон США про іноземні подарунки та прикраси забороняє президентам і федеральним чиновникам присвоювати іноземні подарунки дорожче за 415 доларів. За законом, такі подарунки мають передаватися на зберігання державі.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Реальні успіхи Пишного в питанні тотальної «ощадизації», та теми-схеми з депозитними сертифікатами ми знаємо і без конкурсів.
02 лютого, 17:45
Світ
2023-й видався для РФ непростим, як і попередній. У політиці, економіці й дипломатії агресор зіткнувся із серйозними кризами та викликами.
28.12.2023, 19:07
Політика
Це рішення стало перемогою Дональда Трампа, який намагається затягнути процес розгляду справи.
23.12.2023, 10:48
Опінії
А взагалі, це добрий знак, що частина депутатів хочуть скласти мандати.
14.12.2023, 09:45
Опінії
Мая Санду пояснила, за яким принципом розподілятиметься фінансова підтримка місцевим органам влади від Європейського Союзу.
11.12.2023, 12:28
Політика
Навіщо у Зеленського дискредитують Залужного та Генштаб ЗСУ
02.12.2023, 13:35