Донбас. На кордоні з Росією побудували 100 км паркану з колючим дротом

ВІЙНА
28.12.2021, 09:12
Донбас. На кордоні з Росією побудували 100 км паркану з колючим дротом
Фото: google

Він не допоможе втримати важку техніку, але допоможе виграти час

На кордоні з Росією в Луганській області у цьому році збудували 100 кілометрів паркану з колючим дротом.

Як зазначається, паркан починається ще з Харківської області. Його довжина – 100 км, висота – два метри. Паркан обтягнутий колючим дротом, встановлено чотири оперативні центри та 15 камер відеоспостереження.

Також біля кордону облаштовано протитранспортний рів та контрольно-слідову смугу. Цей комплекс допомагає відстежити та затримати правопорушників, але навряд чи зупинить наступ важкої техніки, кажуть прикордонники.

"Даний комплекс нам не допоможе втримати важку техніку у разі її наближення до державного кордону, але допоможе виграти час", – сказала спікер Луганського прикордонного загону Тетяна Летошко.

Вона пояснила, що оператор комплексу бачитиме наближення ворожої техніки та повідомить про це чергові сили, резервні прикордонні підрозділи та Збройні сили України.

Голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай упевнений, що особового складу військових та техніки вистачить, щоб захистити кордони області від можливого вторгнення Росії.

Також в області проводяться тренування тероборони, яка зможе виконувати завдання за необхідності та знатиме, що робити, каже Гайдай.

Крім того, він зазначив, що до кінця року ОДА має опублікувати план евакуації населення у разі повномасштабного наступу РФ.

Укріплювати кордон давно необхідно, й це добре що хоч щось робиться на даний час. Сподіваюся що це не буде продовженням сумнозвісної епопеї «стіни Яценюка».

Автор : Валерій Пальчик
Читайте також:
Світ
Річка Дністер, яка розмежовує Україну з Молдовою, знову взята під надійний контроль прикордонників обох країн.
19 квітня, 22:46
Війна
Це необхідні заходи безпеки в умовах гібридної війни
23 лютого, 15:43
Війна
Ці гелікоптери отримані в рамках угоди між Урядами України та Франції
14 січня, 13:10
Війна
Проект розпочнеться в січні та буде реалізований протягом року
29.12.2021, 09:43