Донецькі і луганські «буряти» вимагають торжества демократії вже 31 березня

Опінії
09.11.2020, 14:09
З пелюшок
З пелюшок

Нотатки до плану Б, під конституційний шумок підвезеного на кравчучці.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Сьогодні модною фішкою у паблік рілейшнз є експрес-опитування громадян, котрих хлібом не годуй – розпитай про те, чи успішно, на їхню думку, розродилась (опандилась?) китайська панда і які кольори котячих жилеток у тренді нинішньої осені. Про розміри бюстгальтерів на лораках, полякових і вєрках сердючках взагалі мовчимо – подібне йде нарозхват як у традиційних, так і нетрадиційних середовищах.

Куди сьогодні без мережевого спаму?

Не побачив на стрічці у фейсбуці лайка під своїм селф'ячим писком – на роботу не ходи, огребеш від боса по повній програмі. Відсутність десятка-другого лайків під тобою гарнюнім – все одно, що баба з порожнім відром через дорогу.

Бачите, навіть нас, хто з усіх сил намагається подати себе хоч би трохи відстороненим від всесвітнього хайпу, заводить статистика з полів синьо-червоного протистояння. Ні-ні та й зиркнеш було на фронтове зведення: ага, синій Джо учора зранку випереджав кумачевого із золотом Дона на n+1 виборщиків, знацця, на вечір таки сплете клоуну постоли.

І намагаєшся заспокоїти себе, бо з їхньою карколомною системою двічі по два практично завжди п’ять. У Пенсільванії так точно – шість. О, на один хайп менше – Джо нарешті уговкав Дона.

Мрієш: нам би їхню табличку множення з курсом валют у додатку… Хоча чого там – Держбюджет України на «майбашний» (лайкніть знахідку!) рік складено командою Зе саме за цією арифметикою: вони 5 відсотків спаду помножили на 300 млрд дефіциту і отримали 6500 гривень мінімальної зарплати.

А плюс 39,4 мільйона гривень (всього 986,59 млн. – мільярд!) на утримання офісного шапіто мало не до коми відповідає мінусу на освіту, охорону здоров'я і оборону. Тьху на вас, бухгалтери зелені.

Розпитують щодо подій, осіб та їхніх викрутасів так наполегливо, що інколи навіть складається враження, що комусь ті відповіді цікаві. Квінтесенцією державної опитувальної недолугості були п'ять ідіотських запитань від підлітка з явною затримкою пубертатності.

Хлоп'я раптом перейнялося долею Будапештського меморандуму! Та ти читанку для другого класу перечитай! Найвеличніше ти не наше.

Гаразд, зупиняємо підводку, маємо намір знову потролити Леоніда Макаровича Кравчука. Дід підкинув в’язанку хмизу у вогнище суперечок навколо планів А-Б-В-Г-Д щодо Донецького кряжу і його шахтарського населення з бурятським корінням. 

Не вдаючись до деталей, включно з тим, що Зе з Кравчуком «щось знають», а знати набагато більше, ніж ми на диванах, вони просто зобов'язані, робимо невтішний висновок – вони там всі подуріли.   
Які «вибори» в ОРДЛО через чотири місяці?!

От наші колеги-писарчуки звертають увагу на семирічне промивання мізків тамтешнього населення російськими «солов'ями». Мовляв, зазомбував скабєєвський телевізор щирих співвітчизників.

Люди, не сподобляйтеся недорікуватим вискочкам – каструють край не сім років.

Посилена манкуртизація стахановців набрала нечуваних обертів з індустріалізацією перших п'ятирічок, коли на степи донецькі валом повалили не тільки оспівані Марком Бернесом «парні молодиє», а переважно маргинальна наволоч, яка не здатна була реалізуватися в нормальних людських умовах. Так, расисти ми, расисти.

І ще зауважимо, що власне з мізками там теж не все очевидно – ті, хто їх мав, виїхали. 

Німці відновлювали націю п'ять років, дозволили собі вибори аж у 1949. Та й те – під наглядом спостерігачів, котрі на демократії не одного бульдога з'їли.

Кравчук (про не стріляючу недолугість промовчимо) гадає, що українські партії, які зайдуть до Лугандона на вибори,  вийдуть звідти живими? Там, Леоніде Макаровичу, не звичні вам крапельки з неба, там – «гради».

Ось тут особливої актуальності і набуває опитування: 

⦁    «Якщо ви  вважаєте IQ винахідника ручної вантажівки вищим за IQ пацифіста Сивохо, телефонуйте за номером +380 (44) 255–70–42 (офіс віце-Зе Єрмака)».

⦁    Навспак: «Якщо у дорожній мапі Л.М. Кравчука по Донбасу ви бачите руку і губи Маші Фокіної, телефонуйте за номером (0532) 64-40-88 (приймальня комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева»).

Наше опитування не є репрезентативним, але буде прийняте за основу Стратегічної Програми МЗС України по відновленню головного болю від України у партнерів по НАТО. У якості «Плану Ять».

Читайте також:
Жаба з гадюкою знову сплелися у несамовитому симбіозі з метою наново росіянізувати східноукраїнський форпост – Харків.
30.09.2021, 10:23
Вибори до Держдуми РФ розпочалися 17 вересня – в день окупації західної частини України та Польщі.
20.09.2021, 19:25
Європейський парламент видав путінському режиму чорну мітку, попередивши про наслідки незаконних виборів до Державної Думи.
17.09.2021, 13:52
Музикант Сергій Василюк кандидує до Верховної Ради по 197 одномандатному виборчому округу з центром у Каневі Черкаської області.
11.09.2021, 18:56
Сьогодні опівдні, 31 серпня, у сесійній залі Рійґікоґу естонські народні обранці проведуть другий тур президентських виборів.
31.08.2021, 11:04
Шкільний вчитель, профспілковий діяч і віднедавна ультралівий політик Педро Кастільо став новим президентом Республіки Перу.
17.06.2021, 14:00