Дорога незалежність: 5,5 млрд грн на підняття рейтинґів Зеленського

Опінії
23 червня, 09:23
Дорога незалежність: 5,5 млрд грн на підняття рейтинґів Зеленського
Фото: ТСН

Головний "слуга народу" планує збагатити свою команду коштами з державного бюджету. Для цього вже вибрано відповідний привід.

Народний депутат України VIII скликання

Немає нічого більш огидного, ніж корупція на здоров'ї людей і на святих речах. А команда Зеленського саме цим і займається.

Якщо спочатку розкрадали "коронавірусний" фонд, тепер для тих самих потреб будуть використовувати День Незалежності. Адже який патріот скаже, що відзначати цей день не потрібно?

А якщо я вам скажу, що в цю суму заклали будівництво 6 аеропортів, добудову Охматдит, програму "супутник Січ-1", будівництво сховища відпрацьованого ядерного палива та лікарні в Одесі? Начебто теж потрібні речі...

Але є одне але! Все це "велике крадівництво" буде відбуватися без прозорих тендерних процедур, як у часи Януковича.

Саме для цього монобільшість й ухвалила Закон №5309, вивівши будівництво Великої кільцевої дороги та закупівлі до Дня Конституції та до 30-річчя Незалежності за межі законодавства по держзакупівлі. Тобто, замовлення будуть розподілятися між друзями Зеленського; і що саме добудують — теж не відомо.

Для цього, і тільки для цього, "зелена" влада раптом згадала про День Незалежності. Ну, і звісно, додатково заробить акторська братія, а Потап, можливо, отримає ще одну медаль.

Читайте також:
Нехороша історія з Великим крадівництвом має продовження — тепер у Зеленського крастимуть у борг, бо існує "сприятлива ринкова кон'юктура".
19 червня, 20:53
Олег Синєгубов забув про свої політичні лозунги та обіцянки
25 травня, 13:20
Як я завжди говорив, історію у нас викладають неправильно...
23 квітня, 12:30
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10
Зростання вартості будівництва у 2-3 рази протягом року не пояснити нічим, окрім як корупцією, упевнений ексміністр інфраструктури
29 березня, 14:15
Хто отримає 12,5 мільйонів гривень ?
22 березня, 15:38