«Досить обіцяти, час діяти». Біля Офісу Президента проходить акція "Україно, ми є!"

ПОЛІТИКА
12 жовтня, 15:05
Акція "Україно, ми є!"
Акція "Україно, ми є!"

Під час акції рідні полонених та зниклих безвісти вибудували живу "стіну надії", щоб нагадати владі про невиконані обіцянки.

Сьогодні під будівлею Офісу Президента в Києві проходить акція рідних і близьких українських полонених і зниклих безвісти на Донбасі. Мітингувальники хочуть нагадати владі про полонених і зниклих безвісти.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ

Рідні та близькі зниклих безвісти та українських полонених встановили під Офісом Президента стенди, а також імпровізовану "стіну надії" з фотографій полонених і зниклих безвісти. Крім того, матері полонених і зниклих безвісти тримають фотографії своїх синів і сформували "живу стіну надії".

Вони заявили, що будуть стояти під ОП 72 години, змінюючи один одного кожні два-три години. Мітингувальники заявили, що таким чином хочуть нагадати владі про її обіцянки і відповідальність за звільнення з полону і пошук зниклих безвісти і українських громадян.

Рідні та близькі зниклих безвісти та українських полонених заявили, що Жива "стіна надії", яку формують родичі полонених та зниклих безвісти, стоятиме 72 години, або поки не будуть задоволені вимоги.

Анонс акції було розміщено на сайті об’єднання рідних зниклих безвісти “НАДІЯ".

Учасники акції заявили, що розуміють – на акції з ними будуть працювати майстри роботи з людьми. І, на жаль, працювати вони будуть не з ними, а проти них: забовтувати, розшатувати, шукати слабку ланку. Будуть прикладати багато зусиль, щоб звести нанівець їхні очікування. Щоб зробити з акції чергову говорильню.

Рідні та близькі зниклих безвісти та українських полонених говорять, що гасло їхнього заходу «Досить обіцяти, час діяти!».

Ми збираємось не для того, щоб нас почули. На це був час. Ми збираємось, щоб вирішити!

Рідні та близькі полонених і зниклих безвісти мають 4 вимоги :

  1. Включити до складу Комісії з питань зниклих безвісти за особливих обставин представників родин зниклих безвісти.
  2. Сформувати при Президенті України Координаційну Раду з захисту полонених, зниклих безвісти та членів їх родин.
  3. Ввести до складу тристоронньої контактної групи представників рідних полонених й зниклих безвісти.
  4. Прийняти закон Про статус полонених. Закон, який законодавчо зафіксує правовий статус людей, що перебували й зараз перебувають в полоні, та закріплює необхідну їм соціальну допомогу.

Організаторами акції є: Українська асоціація полонених, Об'єднання рідних зниклих безвісти "Надія", Асоціація сімей зниклих безвісти "Надія Схід", Асоціація сімей зниклих безвісти "Едельвейс".

«Досить обіцяти, час діяти». Біля Офісу Президента проходить акція

"Рік тому відбулася всеукраїнська акція "Нагадай про кожного". Минув рік. Жодна з проблем, уваги до яких вимагали учасники акції, не вирішена. Звільнення полонених - не відбулося. Закон про статус полонених - не прийнятий. Єдиний реєстр зниклих безвісти - не створений. Пошукові групи - не організовані. Закон про військові злочини - не затверджений. Координація між постраждалими і владою - не відбувається", - заявили організатори акції.

Акція
Акція "Україно, ми є!"
Акція
Акція "Україно, ми є!"
Акція
Акція "Україно, ми є!"
Акція
Акція "Україно, ми є!"
Фото:Олег Богачук, Цензор.НЕТ
Акція
Акція "Україно, ми є!"
Акція
Акція "Україно, ми є!"
Акція
Акція "Україно, ми є!"
Акція
Акція "Україно, ми є!"
Акція
Акція "Україно, ми є!"

З моменту останнього обміну полонених пройшло понад півтора року! Сотні українців перебувають у полоні терористів, піддаються тортурам та нелюдському ставленню. Але президент про них забув.

Як раніше повідомляв Останній Бастіон, у Зеленського навіть не вистачило мужності зустрітися з родичами полонених !

Обмін полоненими не є пріоритетом антиукраїнської влади Єрмака-Зеленського та "Слуг Народу".

"Війна, поранені, єпідемія? Ні, не чули. Депутати ВР « Слуги зеленського», офіс президента, сам головнокомандувач на корпоративі в Трускавці. Голова партії Арахамія ді-джей. Зажигають на дискотеці. Майже два місяці відпустки літом було мало. Сором. Давайте скажемо ім фууу. Огидні", - зазначає Громадська діячка Наталія Юсупова.

вибір редакції
Читайте також:
Близько трьох сотень поліцейських та нацгвардійців захищають резиденцію Зеленського від громадян України
11 жовтня, 11:55
Тривають акції протесту проти спроб перетворити українців в тупу, безмовну худобу.
19 вересня, 14:23
Гірники вже п'ять місяців не отримують зарплату
15 серпня, 14:22
Корінні жителі найбільшої за територією пакистанської провінції Белуджистан вийшли на масові протести проти чинної влади країни.
14 серпня, 20:07
Мешканці Полтави та Полтавського району підтримали акцію поліції Полтавської області по очищенню її рядів від корупціонерів.
10 серпня, 12:10
Коли мер-корупціонер намагається насильно зігнати містян на мітинґ на свою підтримку, ситуація обертається на його користь.
07 серпня, 10:12