Зеленський забув що у полоні російських терористів перебувають кілька сотень громадян України.

ВІЙНА
30 квітня, 11:05
Зеленський забув що у полоні російських терористів перебувають кілька сотень громадян України.

Нагадай про кожного

За даними СБУ, станом на червень 2020 року в полоні російських терористів в ОРДЛО перебували 214 людей. На початку 2020 року СБУ повідомляла, що незаконно позбавленими волі на тимчасово окупованих територіях Донбасу вважалися 184 людини. Останній обмін утримуваними між Україною та російськими терористами  на Донбасі відбувся 16 квітня 2020. Тоді звільнили з полону 20 осіб, а українська сторона передала терористам кремля 14 осіб.

11 Квітня 2021 року радник з інформаційної політики глави української делегації в ТКГ Олексій Арестович повідомив, що на Донбасі бойовики утримують до 300 осіб.

"Нагадай про кожного" - акція з такою назвою в жовтні минулого року проходила по всій Україні. Щонайменше у двох десятках міст тоді зібралися рідні тих, кого терористи Донбасу і кремль утримують у полоні. А ще - колишні полонені та мами, чиї діти наразі вважаються безвісти зниклими.

Зеленський забув що у полоні російських терористів перебувають кілька сотень громадян України._1

Люди вийшли на акцію, щоб нагадати владі про те, що в заручниках у російських терористів перебувають кілька сотень громадян України.

«На підвалах», на території катівні «Ізоляція», у СІЗО та колоніях терористів досі залишаються сотні незаконно утримуваних людей.

Зеленський забув що у полоні російських терористів перебувають кілька сотень громадян України._2

На фото Тетяна Андрусишин, сестра військовополоненого Хотєнова Сергія, котрий знаходиться в полоні з 18.02.2015 року.

Сергій Хотєнов зник ще під час виходу з Дебальцевого у лютому 2015-го року. Військовослужбовець 169-го Навчального центру «Десна» вважається одночасно і зниклим безвісти, і військовополеним. Проте рідні Сергія впевнені: він точно у полоні терористів «ДНР».

Родичі полонених, яких не обміняли 16 квітня 2020, записали відеозвернення до президента України Володимира Зеленського. Вони закликають главу держави зустрітися та поговорити з ними.

Володимир Зеленський не зміг прийти на зустріч із родичами полонених українців, котрих нині незаконно утримують на окупованій території Донбасу. Хоча про зустріч із президентом було домовлено заздалегідь, а люди в умовах карантину діставалися Києва хто як міг – глава держави замість себе на розмову делегував чільника Офісу президента – Андрія Єрмака.

Близькі бранців наголосили – керівник Офісу поспілкувався з ними хвилин 15, а потому лишив свого заступника.

З моменту останнього обміну полонених пройшов понад рік ! Сотні українців перебувають у полоні терористів, піддаються тортурам та нелюдському ставленню. Але президент про них забув, у Зеленського навіть не вистачило мужності зустрітися з родичами полонених !

Читайте також:
Дії ізраїльських військових призвели до смерті 87 цивільних. 18 з них — це діти.
13 травня, 19:51
Але силові структури запрацювали – ворожа агентура, на найвищому рівні, отримує «по зубах».
11 травня, 19:00
Ще понад 100 мирних жителів отримали поранення.
11 травня, 15:44
З оцінками, поблизу кордонів досі залишаються близько 80 000 військових РФ
06 травня, 09:37
Проблеми одного з Найвеличніших Лідерів Світу
05 травня, 12:48
Доповідь має особливу цінність для керівництва розвідувальних служб США, України та країн Євросоюзу.
30 квітня, 09:26