Доступ іноземців до української землі варто обмежити – В’ятрович

ПОЛІТИКА
13 лютого, 06:50
Доступ іноземців до української землі варто обмежити – В’ятрович

Без врахування поправок прийняття закону про землю матиме вкрай негативні наслідки.

Про це пише народний депутат Володимир В’ятрович у своєму блозі.

Зокрема В’ятрович наголошує на необхідності обмеження доступу до ринку землі для іноземців.

«Ми категорично наполягаємо на поправках, що обмежують доступ іноземців до української землі, і перш за все – на безстрокову заборону на купівлю сільськогосподарської землі громадянами Росії, юридичними особами за участі росіян, суб'єктами, в яких неможливо встановити кінцевого власника та особами, які будь-коли належали до терористичних організацій», – йдеться у блозі.

Парламент голосуватиме не за ідею ринку землі, а за конкретний законопроєкт, який неадекватно втілює її у життя, переконаний нардеп.

В’ятрович акцентує увагу на необхідності врахування низки поправок: «Ми вимагаємо захистити селян-власників землі через встановлення пристойної мінімальної ціни, що залежатиме від якості й розташування ділянки, і створення земельного банку для надання дешевих кредитів фермерам. Ми вимагаємо захистити інтереси громади через надходження в місцевий бюджет значних сум збору від операцій з купівлі-продажу землі. Ми вважаємо, що умовою придбання сільськогосподарської землі має бути збереження її цільового призначення і реальна її обробка та догляд. Ми переконані, що цивілізований обіг земель можливий лише за умови повної інвентаризації всіх земельних ділянок».

«Влада не хоче враховувати ці поправки, бо, очевидно, має на меті зовсім не захист прав селян. Ні я, ні мої колеги просто не маємо права голосувати за закон у такому вигляді, у які б привабливі гасла його не загортали», – підсумовує нардеп.

Читайте також:
Наявність перехідного періоду у земельній реформі – одна з основних вимог учасників акції протесту.
06 лютого, 18:29
В Керчі ФСБ затримала двох неповнолітніх місцевих мешканців 2003 та 2004 року народження, які начебто готували терористичний акт.
вчора, 20:21
В області стартувала кампанія по прийому юнаків на строкову військову службу.
вчора, 13:11
Депутати хочуть покращити становище жінок, традиційно забуваючи про чоловіків.
вчора, 12:34
До такого висновку прийшли розслідувачі з групи Bellingcat і журналісти російського видання The Insider.
17 лютого, 20:29
Вадим Пристайко зазначив, що білорусам нічого не залишиться, як вбивати росіян у відповідь на можливу агресію.
17 лютого, 18:10