Друг, який назавжди поруч

19.10.2022, 09:12
Друг, який назавжди поруч
Фото: Facebook

Що люди знають про вірність і любов? Очевидно, що собаки та коти розуміють і відчувають це краще за нас.

Власне, повномасштабна російська агресія цьогоріч у лютому оголила вади та без перебільшення бездоганну моральність нашого народу. Натомість окупанти довели, що вони нелюди.

Однак неабияку здатність доводити свою доброту, вірність, дружбу і справжню любов всі ми несподівано для себе помітили у братів наших менших. Котики з Бучі та Бородянки, які пережили навалу орди, песики Маріуполя і Рубіжного, яких витягали у безпечне місце від російських мін і ракет...

Взагалі тварини доволі часто проявляють себе людянішими за самих людей, згадаймо хоча б екранізовану історію про Хатіко! Тому без жодного лукавства, пропонуємо нашим читачам підбірку яскравих, щемливих світлин, на яких присутні непоказні, щирі почуття котиків і собачок:

Друг, який назавжди поруч_1
Друг, який назавжди поруч_3
Друг, який назавжди поруч_5
Друг, який назавжди поруч_7
Друг, який назавжди поруч_9
Друг, який назавжди поруч_11
Друг, який назавжди поруч_13
Друг, який назавжди поруч_15
Друг, який назавжди поруч_17
Друг, який назавжди поруч_19
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36