Дружина заступника голови Національної поліції має фірму в «ДНР»

КРИМІНАЛ
29.11.2023, 06:45
Дружина заступника голови Національної поліції має фірму в «ДНР»

З моменту окупації росією Криму та Донбасу, вона принаймні чотири рази літала в рф та їздила на окупований півострів.

У дружини заступника голови Національної поліції України Дмитра Тишлека знайшли російський паспорт, а сам він орендує житло у бізнес-партнера російського кримінального авторитета.

Це сенсаційне журналістське розслідування облетіло не лише вітчизняні, а й закордонні ЗМІ. Тишлека була відсторонено, а Національне агентство із запобігання корупції проводить розслідування щодо відповідності його способу життя відносно доходів.

Здавалося, що може бути ще більш приголомшливим?

Але перелічені скелети у шафі не єдині, які можна знайти в українсько-російській родині заступника голови Нацполу.

Після оприлюднення розслідування Дмитро Тишлек встиг заявити, що журналісти надто прикрасили картину його життя.

«Окремі ситуації, які переживала моя родина, доповнили суб’єктивними судженнями та висновками. Оприлюднена викривлена інформація не має нічого спільного із реальністю» — заявляв він. Як вдалося з’ясувати, журналісти у тому розслідуванні дійсно показали далеко не все.

Дружина Дмитра Тишлека Олександра Балакай хоча й має чудове українське прізвище, однак, як уже розповідали розслідувачі, станом на літо 2023 року продовжує бути власницею паспорта російської федерації.

За даними джерел видання «Цензор.нет» з моменту окупації росією Криму та Донбасу, вона принаймні чотири рази літала в рф та їздила на окупований півострів. При цьому робила вона це з використанням російського паспорта.

Дружина заступника голови Національної поліції має фірму в «ДНР»_1

Батьки Олександри Балакай та її молодша сестра вже багато років проживають в Ростовській області і також є громадянами країни-агресорки. Як видно зі сторінки її мами у соціальних мережах, проживають вони в селищі Матвіїв Курган, від якого до адміністративного кордону з Україною всього 27 кілометрів.

Свій російський паспорт дружина Тишлека, судячи зі скан-копії виписки, отримувала у тому ж таки Матвіїво-Курганському районі Ростовської області.

Якщо в справи родичів не варто занурюватись, то про саму Олександру були знайдені ще більш приголомшливі факти, ніж отримання російського паспорта кільканадцять років тому.

Олександра Сергіївна Балакай станом на листопад 2023 року є власницею 50% компанії ТОВ «Укрспецторг», основним бізнесом якої є діяльність закладів харчування.

Дружина заступника голови Національної поліції має фірму в «ДНР»_3

Компанія була створена досить давно в Донецьку. От тільки, як відомо, Донецьк вже майже 10 років під окупацією, а компанія дружини Тишлека продовжує працювати з реєстрацією від окупантів. Ця інформація підтверджується даними з реєстрів.

За адресою реєстрації ТОВ «Укрспецторг» у Донецьку значаться два заклади харчування — кофейня Venditore caffe & te та лаундж-бар The Loft Smoke Lounge Bar, в якому, як зауважується на сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі «ВКонтакте» — «представлены лучшие блюда итальянской и европейской кухни».

Дружина заступника голови Національної поліції має фірму в «ДНР»_5

Дружина заступника голови Національної поліції має фірму в «ДНР»_7

Але навіть донецька реєстрація фірми дружини заступника голови Національної поліції – це ще не все. Та ж сама компанія «Укрспецторг» є співзасновницею — – ООО «ВИДД». Так, саме російською мовою, оскільки місцем її реєстрації є так звана «ДНР». В російських реєстрах вдалося знайти цю компанію, і як зазначається станом на червень 2023 року ТОВ «Укрспецторг» володіє у ній часткою в 3,8%. При цьому дата постановки на облік у терористів — листопад 2022 року.

Дружина заступника голови Національної поліції має фірму в «ДНР»_9

Дружина заступника голови Національної поліції має фірму в «ДНР»_11

Тобто компанія дружини Тишлека, в якій вона володіє 50%, через півроку після повномасштабного вторгнення рф в Україну стала співзасновницею фірми, зареєстрованої у терористів з «ДНР».

Цікаво й інше — керівником ООО «ВИДД» є Жалковський Денис Вікторович. Водночас співзасновницею ТОВ «Укрспецторг» є Жалковська Людмила Іванівна. І дуже малоймовірно, що б ці Жалковські не були родичами.

Дружина заступника голови Національної поліції має фірму в «ДНР»_13

Виходить, дружина Тишлека так чи інакше повинна була би бути в курсі, що її бізнес-партнерка має родича, який зареєстрував фірму в окупованому Донецьку вже після того, як росія почала відкриту війну на всій території України.

З моменту виходу першого розслідування стосовно заступника голови Національної поліції Дмитра Тишлека пройшло більше місяця. Однак жодних спростувань того, що його дружина має російський паспорт так і не надійшло.

Нові знахідки щодо того, як його дружина продовжує не лише володіти фірмою в Донецьку, а й навіть реєструвати там нові, може наштовхувати на думку, що російське громадянство вона полишати не збирається.

Родичі дружини, які давно осіли на Ростовщині, теж очевидно не збираються звідти їхати. І при цьому не бачать жодних конфліктів у тому, що їхній зять працює на здавалося б «ворожу» в їхньому розумінні «бандерівську владу».

Питання у тому, як себе почуває сам заступник керівника Національної поліції Дмитро Тишлек, коли з одного боку він працює на Україну, а з іншого — має близькі родинні стосунки з громадянами країни-окупанта. І це вже не згадуючи про те, що напевно ж він в курсі того, що його друга половинка зареєструвала фірму в «ДНР» через пів року після повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Джерело.

Автор : Олена Добродій
Читайте також:
Кримінал
Голова нацполіції дозволив варварам знести садибу Зеленського.
22 липня, 09:35
Політика
Нагадаємо, що сестра голови Нацполіції торгує паливом із компаніями, які фігурують у кримінальних справах НПУ
01 липня, 15:00
Полтава
Поліція охорони Полтавської області запропонувала нову послугу.
28 червня, 10:21
Опінії
Очевидно, що покривання хабарників і зрадників у своєму оточенні Міністр здійснює за вказівкою з ОПи.
25 червня, 09:05
Кримінал
Національна поліція таємно закрила справу щодо корупції на Одеській кіностудії
08 червня, 14:49
Політика
Вони більш потрібні для підтримки самозванців.
08 червня, 08:55