Друзі, потрібна ваша допомога!

Виміри
12 жовтня, 10:16

"Останній Бастіон" рідко звертається за допомогою, завжди розраховуючи на власні сили, але у даному випадку ми просимо допомоги спільноти.

У громадського діяча і журналіста Миколи Тисячника виявили мішкоподібну аневризму (асімптомну) супракліноїдного відділу правої внутрішньої сонної артерії; здоров'я чоловіка потребує негайного втручання хірургів.

«За висновками фахівців Науково-Практичного Центру Ендоваскулярної Нейрорентгенохірургії НАМН України це може призвести до інсульту (крововилив у мозок), тому необхідна планова ендоваскулярна операція, яку вони готові провести.

Операція – безкоштовна, але вартість інструмента – 75 тисяч гривень; проблема полягає у відсутності цієї суми, а термін для вирішення цього питання – тиждень.

Розраховую на Божу допомогу, а також на підтримку рідних та друзів. Буду безмежно вдячний за кожну гривню, надану вами», – звертається до небайдужих українців Микола Тисячник.

Увага!

Надсилати фінансові кошти для допомоги на номер картки "ПриватБанк" – 5168 7451 0978 4311, на ім'я Тисячник Микола Вікторович.

Контактний номер телефона: +380-997-84-96-68.

Друзі, потрібна ваша допомога!_1
Друзі, потрібна ваша допомога!_2
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Срібна призерка літніх Олімпійських ігор 2020 Марія Андрейчик добровільно відмовилася від нагороди, заради порятунку малюка Мілоша.
18 серпня, 13:33
Злочинна бездіяльність національного агентства з питань запобігання корупції викликає глибоке занепокоєння.
18 жовтня, 08:05