«Друзям – все, ворогам – закон».

ПОЛІТИКА
22 лютого, 16:40
«Друзям – все, ворогам – закон».

Андрій Єрмак призначив свого очільника на «Київміськбуд».

Нове керівництво компанії «Київміськбуд» пов’язане з людиною з орбіти голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

За даними розслідування, контроль за компанією «Київміськбуд» перейшов до забудовниці Влади Молчанової.

Зміна Ігоря Кушніра на Василя Олійника у керівництві «Київміськбуду» може бути формальністю: в останні роки Олійник в якості генпідрядника працював на об’єктах компанії Stolitsa Group з орбіти відомої київської забудовниці Владислави Молчанової.

Молчанова є бізнес-партнеркою родини Ігоря Кушніра: вона та донька Кушніра Дар’я є серед кінцевих бенефіціарів британської девелоперської компанії Alliance 1903 LTD.

«Оточення Молчанової напередодні дуже вигідної для неї зміни керівництва в «Київміськбуді», не лише зберегло теплі відносини з родиною колишнього очільника компанії, але й зуміло увійти у партнерство з близькими до Офісу Президента людьми» – зазначають журналісти.

За даними журналістського розслідування, однією з точок, де регулярно перетиналися інтереси Ігоря Кушніра та Вадима Столара, були об’єкти будівельної компанії ENSO.

«З 2019-2020 до Столара і Кушніра в ENSO приєдналися структури, пов’язані з Віктором Медведчуком, а ще – кінопродюсер і колишній бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв. Останній до того ніколи не займався будівництвом, але отак сходу потрапив у дуже грошовиту сферу на тлі сходження Єрмака на власний політичний кар’єрний Олімп. Десь тоді ми і почали підозрювати, що Колюбаєв у цій сфері може представляти зовсім не власні інтереси, а виконувати роль, яку умовно можна характеризувати як «смотрящій від Офісу» — йдеться в розслідуванні.

Ці підозри посилилися, коли протягом всього 2023 року кінопродюсер продовжував обростати частками у дуже непрофільних для себе, але дуже «жирних» бізнесах.

Восени 23-го він навіть став співвласником великого виробника безпілотників, який напередодні отримав фінансування з президентського спецфонду.

Станом на листопад 2023 року Колюбаєв став співвласником ТОВ «Фінансова компанія «Гарант Капітал» з часткою 22,64%. Його партнерами у цьому бізнесі є представники будівельних компаній ENSO та Stolitsa. «Гарант Капітал» має добудувати об’єкти банку «Аркада».

«До осені 2023 року «Гарант Капітал» контролювався менеджерами з орбіти Кушніра і Столара, а за лічені тижні до зміни керівництва «Київміськбуду» туди також заходять і людина Молчанової, і удачливий партнер очільника Офісу Президента» — йдеться в розслідуванні.

Читайте також:
Політика
Ухилянти Біленького продовжують грабувати бюджети всіх рівнів.
вчора, 15:46
Новини
НАБУ та САП заочно повідомили про нову підозру депутату Київської міської ради від «Слуги народу» Владиславу Трубіцину.
вчора, 15:03
Політика
Потенційні учасники скаржилися на дискримінаційні вимоги тендерної документації.
11 липня, 16:35
Кримінал
Кривонос продовжує рятувати Чернишова.
11 липня, 16:01
Опінії
Вищий антикорсуд відпустив з СІЗО Богдана Хмельницького. Раніше ВАКС так само відпустив Лієва. А САП передала його справу в Нацпол.
10 липня, 10:25
Політика
За рік він заробив понад 2 мільярди гривень
09 липня, 17:35