«Друзям – все, ворогам – закон».

ПОЛІТИКА
22 лютого, 16:40
«Друзям – все, ворогам – закон».

Андрій Єрмак призначив свого очільника на «Київміськбуд».

Нове керівництво компанії «Київміськбуд» пов’язане з людиною з орбіти голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

За даними розслідування, контроль за компанією «Київміськбуд» перейшов до забудовниці Влади Молчанової.

Зміна Ігоря Кушніра на Василя Олійника у керівництві «Київміськбуду» може бути формальністю: в останні роки Олійник в якості генпідрядника працював на об’єктах компанії Stolitsa Group з орбіти відомої київської забудовниці Владислави Молчанової.

Молчанова є бізнес-партнеркою родини Ігоря Кушніра: вона та донька Кушніра Дар’я є серед кінцевих бенефіціарів британської девелоперської компанії Alliance 1903 LTD.

«Оточення Молчанової напередодні дуже вигідної для неї зміни керівництва в «Київміськбуді», не лише зберегло теплі відносини з родиною колишнього очільника компанії, але й зуміло увійти у партнерство з близькими до Офісу Президента людьми» – зазначають журналісти.

За даними журналістського розслідування, однією з точок, де регулярно перетиналися інтереси Ігоря Кушніра та Вадима Столара, були об’єкти будівельної компанії ENSO.

«З 2019-2020 до Столара і Кушніра в ENSO приєдналися структури, пов’язані з Віктором Медведчуком, а ще – кінопродюсер і колишній бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв. Останній до того ніколи не займався будівництвом, але отак сходу потрапив у дуже грошовиту сферу на тлі сходження Єрмака на власний політичний кар’єрний Олімп. Десь тоді ми і почали підозрювати, що Колюбаєв у цій сфері може представляти зовсім не власні інтереси, а виконувати роль, яку умовно можна характеризувати як «смотрящій від Офісу» — йдеться в розслідуванні.

Ці підозри посилилися, коли протягом всього 2023 року кінопродюсер продовжував обростати частками у дуже непрофільних для себе, але дуже «жирних» бізнесах.

Восени 23-го він навіть став співвласником великого виробника безпілотників, який напередодні отримав фінансування з президентського спецфонду.

Станом на листопад 2023 року Колюбаєв став співвласником ТОВ «Фінансова компанія «Гарант Капітал» з часткою 22,64%. Його партнерами у цьому бізнесі є представники будівельних компаній ENSO та Stolitsa. «Гарант Капітал» має добудувати об’єкти банку «Аркада».

«До осені 2023 року «Гарант Капітал» контролювався менеджерами з орбіти Кушніра і Столара, а за лічені тижні до зміни керівництва «Київміськбуду» туди також заходять і людина Молчанової, і удачливий партнер очільника Офісу Президента» — йдеться в розслідуванні.

Читайте також:
Політика
Після зміни керівництва у вітчизняному Міністерстві оборони було виявлено діри у бюджеті. Казнокради готували країну до здачі РФ.
20:38
Кримінал
Його обвинувачують у зловживаннях при закупівлі автівок для армії. Сума завданих збитків державі становить понад 17 млн грн.
17:30
Опінії
9 років тому Петро Порошенко, грубо порушивши Конституцію України, призначив на посаду директора НАБУ Артема Ситника.
15:05
Політика
Українські транспортні компанії просять звернути увагу на активізацію Тищенка, який хоче повернути корупційні схеми на кордоні
10:41
Позиція
Поліція та міська рада не реагують на протизаконну діяльність «благодійників» Мамая та чиновників міської ради.
вчора, 16:55
Політика
Елітні автомобілі, катер та нерухомість. Що ще приховує династія Пащенко з Укроборонпрому?
вчора, 11:30