ДСНС показала стан «дороги життя» на Запоріжжі

ПОЛІТИКА
13.12.2022, 18:19
ДСНС показала стан «дороги життя» на Запоріжжі

Українські рятувальники щодня допомагають тим, хто намагається виїхати з окупації на  Півдні, бо дорога через Кам'янське майже зникла.

Відповідні фото- і відео з так званої "сірої зони" оприлюднило Головне управління Державної служби України з  надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

Зазначається, що протягом минулої доби з тимчасово окупованої території евакуювалися лише 81 людина на 12 приватних транспортних засобах, із-поміж урятованих – 10 дітей.

«Дорога життя майже непереборна. Вчора бійці ДСНС відбуксували на тверде покриття 12 автотранспортних засобів, з яких 9 легкових авто і 3 автобуси. Надавано допомогу громадянам, які не могли подолати розмиту ділянку ґрунтової дороги. Адже люди, рятуючися від війни, прямували до Запоріжжя, а через негоду опинилися заручниками на розмитій ділянці автошляху. Рятувальники, розуміючи усю небезпеку як для особового складу, так і для цивільних громадян, оперативно організували евакуацію пасажирів та водіїв у найближчі укриття, тим самим врятувавши людей від наслідків обстрілів, які не припинялися», – прокоментували у пресслужбі ГУ ДСНС у Запорізькій області.

Станом на сьогодні так звана "дорога життя" у Василівському районні майже непрохідна у  зв'язку з частими  дощами, після яких ґрунтове покриття розмивається і ускладнює виїзд із тимчасово окупованої території.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Південний фронт палає не менше Східного, де українські захисники методично ліквідують техніку і особовий склад російських загарбників. 

ДСНС показала стан «дороги життя» на Запоріжжі_1
ДСНС показала стан «дороги життя» на Запоріжжі_3
ДСНС показала стан «дороги життя» на Запоріжжі_5
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36