ДСА продемонструвала «вищий пілотаж» з Автозаводським судом Кременчука і готова взятися за Кадетський корпус

ПОЛТАВА
06.08.2019, 13:02
ДСА продемонструвала «вищий пілотаж» з Автозаводським судом Кременчука і готова взятися за Кадетський корпус

Перебуваючи на посаді голови Державної судової адміністрації України в Полтавській області, Клочко Іван Олександрович разом із заступником Віталієм Олександровичем Федьком перетворили структуру, в якій працюють, у «дійну корову» для власного збагачення.

На ремонт Автозаводського районного суду міста Кременчук витрачаються бюджетні кошти, але плоди ремонту помітити важко.

Згідно з даними з системи «Prozorro», починаючи з 2016 року підрядникам за ремонтні роботи судового приміщення було виплачено 6 866 405,37 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сметанковий дармоїд – Іван Клочко

Будівля має 3 поверхи загальною площею 1260 метрів квадратних по підлозі. Середня ринкова вартість ремонту у Кременчуці за 1 квадратний метр для бюджетних установ складає 5200грн. З урахуванням такої вартості ремонт суду мав обійтися в суму 6 552 000,00 грн.

Припустимо, що ремонт суду вимагав дещо більшої суми. Одначе нинішній стан приміщення дозволяє сумніватися, що зазначені кошти цілковито пішли на ремонт, а не в кишені чиновників.

Будівля суду порожня, не добудована. Судді та апарат по сьогоднішній день виконують свої обов’язки в одноповерховій будівлі за адресою вул. Першотравнева 29/5. Роль залів судових засідань виконують маленькі кімнати. А це створює величезні незручності.

Те, що за значні кошти провести ремонт так і не вдалося, наштовхує на думку про несумлінну працю підрядників, які, отримавши кошти, «поділилися» ними з керівництвом ДСА.

Нагадаємо, що Віталія Федька було затримало ще в середині січня цього року у зв’язку з отриманням ним хабаря розміром 248 тисяч гривень. Невдовзі він вийшов на свободу, сплативши заставу (за іронією долі застава виявилася всього лиш на дві тисячі гривень більшою за суму хабаря).

Станом на сьогоднішній день Віталій Федько продовжує перебувати на своїй посаді. Слідчі та прокурор кілька разів подавали клопотання щодо відсторонення, але отримували відмову.

У середині липня Генпрокуратура скерувала обвинувальний акт стосовно Федька до суду. Залишається сподіватися, що судді будуть об’єктивними.

До зверхника Федька, Івана Клочка, руки правоохоронців поки що не дійшли. А це змушує побоюватися за долю Кадетського корпусу. Адже тепер він знаходиться саме на балансі ДСА, і в його швидкий ремонт та прозорість витрати коштів повірити дуже важко.

Читайте також:
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55
Ввечері 3 квітня ПЛР-тест підтвердив коронавірус у 69-річного чоловіка з Кременчука. Ще 4 позитивні експрес-тести – в працівників заводу.
03 квітня, 18:30
До 15 травня у Горішні Плавні на Полтавщині доставлять човен для скошування очерету. Комунальники купили його за 6 млн грн.
03 квітня, 15:35
Якщо людина помре від коронавірусу, її тіло перед похованням оброблять хлором. На похорон зможуть прийти до 10 родичів.
03 квітня, 14:25