ДУК ПС залучений до оборони Київщини

ВІЙНА
12 березня, 18:24
ДУК ПС залучений до оборони Київщини
Фото: Facebook

Українська столиця перетворилася на могутню і добре захищену фортецю, на варті якої стоять і націоналісти-правосекторівці.

Відповідний звіт оприлюднив командир Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, бійці, котрі стоять на захисті України з 2014 року, докладають усіх зусиль, аби ворог вмирав із почуттям приреченості та жаху.

«8 березня 2022 року мною був виданий наказ про створення 4-го окремого батальйону ДУК ПС. Командиром я призначив друга "Кулібіна", заступником – друга "Вія". Батальйон уже виконує бойові задачі на Київщині та потребує додаткового спорядження, харчів і пального. Ми переможемо! Слава українським Воїнам!», – зазначив Андрій Стемпіцький.

Також командир ДУК ПС закликав співвітчизників не стояти осторонь війни та всіляко допомагати нашим захисникам. 

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що згуртована українська нація впевнено йде шляхом перемоги.

Читайте також:
Війна
Учасники Революції гідності та Антитерористичної операції на Донбасі об'єдналися у спецпідрозділ, який полюватиме на окупантів у тилу.
08 серпня, 07:01
Опінії
А потім весна заговорила з нами пащами цвинтарних ям. Вона зняла з рукавів наших софтшелок жовті стрічки й обмотала їх чорним скотчем.
15 червня, 18:12
Війна
43-річний уродженець Донецька Саїд Ісмагілов склав повноваження муфтія Духовного управління мусульман України "Умма" заради опору агресії.
11 червня, 18:18
Війна
Нещодавно він потрапив під потужний ворожий вогонь, у цьому бою ледь не загинув його товариш
29 травня, 11:45
Війна
Вся українська генерація і минулого, і майбутнього, і нинішнього об'єдналася проти зовнішнього історичного ворога, яким є росія.
24 квітня, 09:37
Війна
Російська тактика ведення агресії виключно терором не зазнала сильних змін, тому захисники України готові гнати ворога звідусіль.
08 квітня, 21:58