Згуртована українська нація йде шляхом перемоги

Виміри
10 березня, 13:26

Шершаві степи Півдня. Пульсує заруба з окремою групою окупаційних військ...

Після жорсткого клінчу у Києві та Харкові ворог обходить великі міста і посідає кишлаки малого та середнього калібру. Один з таких перетворився на "антверпенський горшок" південного флангу.

Половецькі баби обкурені степовим вітром сповідують статику нірвани; крихкий камінь під ногами перемішано з трав'яним сухостоєм. Очерет рівняється зростом з деревами і топить щогли електростовбів у зарослях хлібного відтінку. 

Ми на борту безвідмовних автівок рвемося на перед. У салоні гримить залізяччя стволів відколи колеса впадають у ямки лущеного асфальту.

Влітаємо в мале містечко; навстріч стирчать їжаки і обшарпані трошники на блок-посту. Нас тут знають і ми в підв'язці з бригадою "N" ЗСУ. 

Місцеві правосєкі з подобою рибалок з сивою щетиною. Калаш і гумові чоботи, душа народу їм довіряє.

До початку великої війни єгереподібні мужики з пристарілими шевронами ПС двіжкували на Пісках у "Санти". А зараз вони медіуми між нами та місцевими. 

Тубільці нас люблять, щораз підходять на вулиці і просять захистити від орди. І ось черговий момент Х.

Летим кріпити кацапську шваль. Хтось з наших мовить в салоні: «Зараз накинемо їм на гриву калібрів».

На перехресті ренджак єгерів маячить "зупинись". Двері відрито, у салоні з обскоченими зап'ястями і торбою на голові згорблений затриманий коригувальник арт-вогню із сусіднього села.

Погодився допомогти кільком кацапським танкам.

- Це хто?

- Та підара зловили. Взаємодіяв з ворогом. Везем в облцентр до СБУ. Але вас тормознули не через це.

За мить над його горбом сухошкіра груба рука простягає товстобокий кульок взятий за чуб.

- Пацани, тут вам жінки нашої вулиці котлет насмажили. Похавайте перед роботою. 

Дивишся на цей сумбур: шеренги їжаків, гримні виходи САУ, суєтні блок-пости, пижжений сєпар в салоні, кульок котлет над його горбом і неухильно розумієш: цей народ не перемогти.

Згуртована українська нація йде шляхом перемоги_1
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Війна
Боротьба корінних народів за свободу проти російської неоколоніальної держави імперського типу стає дедалі агресивнішою.
01 грудня, 17:42
Опінії
Російського майбутнього не буде, в Україні і Європі так точно. Адже самим росіянам ніколи не було потрібне російське майбутнє.
30 листопада, 18:12
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23