Душила жаба гадюку: Зе-влада прагне покарати бунтівного голову КСУ

20.01.2021, 10:33
Душила жаба гадюку: Зе-влада прагне покарати бунтівного голову КСУ
Фото: Sud.ua

Історія з очільником Конституційного суду Олександром Тупицьким стає все більш абсурдною, ніж здавалося раніше.

Вчора, 19 січня, співробітники Управління державної охорони України не пропустили слугу Феміди до безпосереднього місця його роботи.

Ймовірно, в Офісі президента по-дитячому думають, що подібні обмеження змусять голову КСУ скоритися й виконувати волю Зе-команди.

Не давати судді Тупицькому як очільнику найвищого органу конституційної юрисдикції виконувати свої повноваження – це вже фактично злочин, при чому серйозний, на рівні державного заколоту.

«Я є головою Конституційного суду. У мене є окремі адміністративні повноваження і залишається статус судді, це підтвердив навіть Офіс президента. Немає ніякого розпорядження про заборону перебувати у суді, є тільки повідомлення від держохорони. Хтось телефоном дає вказівки й ховається», – прокоментував недопуск до робочого місця голова КСУ.

Але на цьому історія, як виявилося, не закінчилася, бо того ж дня Державне бюро розслідувань повідомило про підозру Олександру Тупицькому у правопорушеннях проти правосуддя за частиною 2 статті 384 і статті 386 Кримінального кодексу України.

Згідно з інформацією пресслужби ДБР, голова КСУ імітує не набуття статусу підозрюваного, відвідуючи робоче місце.

«Секретаріат КСУ фактично перетворено на юридичну фірму його Голови, оскільки останній готує, друкує, реєструє, відправляє документи для Голови Суду, які не мають жодного відношення до конституційного судочинства, а лише пов’язані з його участю в кримінальному провадженні. Враховуючи суспільний резонанс щодо кримінального провадження у якому судді Конституційного Суду України та його Голові повідомлено про підозру, інформуємо, що слідчими Державного бюро розслідувань з суворим дотриманням вимог чинного законодавства України вживаються вичерпні заходи для забезпечення виконання Указу Президента України від 29 грудня 2020 року №607/2020, згідно з яким останній протягом двох місяців не має права виконувати повноваження судді Конституційного Суду та його Голови та перебувати в приміщенні даного суду», – йдеться на сайті ДБР.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", голови ВАКС і ОАСК відвідали "звану вечірку" одіозного ексрегіонала Сергія Ківалова.

Читайте також:
Лукашенківський режим дедалі закручуватиме гайки, втрачаючи законність, тому армія має виконати присягу, дану народові.
22 січня, 08:09
Уродженця Чечні Алі Бакаєва, якого ФСБ РФ звинувачує у нападі на карателів так званої "Росгвардії", чекає примусова депортація.
12.10.2021, 07:59
Лукашенківський режим із 2012 року планував вчинити серію кривавих замахів на опозиціонерів, які мешкають в Україні.
08.04.2021, 13:24
Не минуло і 2-х місяців із дня захоплення влади військовими у М'янмі, як у Ніґері армія теж підняла заколот проти новообраного президента.
01.04.2021, 12:14
Ексклюзивний репортаж власного кореспондента "Останнього Бастіону" з околиць окупованого Донецька.
22.03.2021, 23:04
"Реформовані" правоохоронці Арсена Авакова не припиняють дивувати своєю жадібністю та безкарністю.
23.01.2021, 19:54