Спікер Разумков став на захист "зашквареного" КСУ — Центр протидії корупції

ПОЛІТИКА
05 січня, 20:33
Спікер Разумков став на захист "зашквареного" КСУ — Центр протидії корупції
Фото: voi.com.ua

Ймовірно голова Ради обрав курс на Росію.

Голова КСУ Тупицький, який дозволяє собі ігнорувати повістки від Офісу генпрокурора, може спокійно планувати знищення ключових реформ. Бо має серйозних захисників у Верховній Раді на чолі зі спікером Разумоквим.

Про це йдеться на сторінці ЦПК у Фейсбук.

Зазначається: це раніше Тупицький "сидел на подсосе", а зараз — обслуговує інтереси впливових гравців, яким потрібно якнайшвидше розвернути Україну в бік Росії.

Як депутати на чолі з Разумковим захищають зашкварений КСУ у матеріалі Віталія Шабуніна.

Стверджується, що «Слуги народу» на чолі з Разумковим для реалізації своїх намірів обрали заступницю голови парламентського комітету з питань правової політики Ольгу Совгирю, яку висунули на вакантну посаду судді Конституційного суду за квотою Верховної Ради.

До слова, обрання депутата суддею дозволить КС мати кворум в 12 голосів і, відповідно, приймати рішення, що нині ускладнено.

Читайте також:
Соратник Януковича сьогодні керує судовою системою в Україні.
21 березня, 15:21
Зокрема, у Великій Британії почали медичне дослідження, в рамках якого добровольців цілеспрямовано заражають коронавірусом.
09 березня, 16:33
На суддю чиниться шалений тиск з боку Офісу Президента та Офісу генерального прокурора.
22 лютого, 18:11
"Для їх половинок день закоханих – це звичайний черговий день боротьби за любов, родину, можливість бути поряд з коханою людиною".
14 лютого, 11:36