Джо Байден наказав поділитися з судом Гааги даними про воєнні злочини РФ в Україні, - NYTi

СВІТ
27 липня, 07:15
Джо Байден наказав поділитися з судом Гааги даними про воєнні злочини РФ в Україні, - NYTi

США мають інформацію про рішення російських чиновників навмисно завдати ударів по цивільній інфраструктурі в Україні

Президент США Джо Байден таємно наказав американському уряду ділитися з Міжнародним кримінальним судом в Гаазі інформацією про воєнні злочини росії в Україні.

Як інформує медіа агенція "Останній Бастіон"  з посиланням на американське видання New York Times.

Про такий таємний наказ Байдена американському ЗМІ стало відомо від офіційних осіб, обізнаних з цим питанням. Чиновники вважають, що такий крок американського президента, свідчить про значну зміну політики США.

Як пояснили чиновники, ухвалене Байденом рішення перекреслює багатомісячний опір з боку Пентагону, який боявся, що такий крок може створити прецедент, який дозволить переслідувати американських військових.

За даними NYT, США мають інформацію про рішення російських чиновників навмисно завдати ударів по цивільній інфраструктурі в Україні, а також примусово депортувати українських дітей з окупованих територій.

Деякою інформацією, як стверджує NYT, американська сторона вже поділилася з українськими прокурорами, але не з судом Гааги​​.

Читайте також:
Кримінал
Сіоністи нічим не відрізняються від рашистів. І у тих, і в інших панує дикунська ненависть до сусідів, які не хочуть ставати варварами.
06 грудня, 13:37
Політика
Військово-політична верхівка ресурсної федерації московії заслуговує бути засудженою довічно. Смерть для путіністів буде подарунком.
04 грудня, 09:27
Війна
У ніч проти 29 листопада загарбники знову здійснили підступний повітряний напад на цивільну інфраструктуру. Постраждало троє українців.
29 листопада, 12:16
Опінії
Злочинці з московії мають відповісти за кожен злочин.
18 листопада, 18:25
Війна
Париж закликає Єрусалим зупинити бомбардування Палестини.
11 листопада, 10:45
Кримінал
17-річний Богдан Єрмохін із 2022-го незаконно перебуває під опікою російської родини. Юний українець звернувся до Володимира Зеленського.
10 листопада, 12:06