Джо Байден наказав поділитися з судом Гааги даними про воєнні злочини РФ в Україні, - NYTi

СВІТ
27.07.2023, 07:15
Джо Байден наказав поділитися з судом Гааги даними про воєнні злочини РФ в Україні, - NYTi

США мають інформацію про рішення російських чиновників навмисно завдати ударів по цивільній інфраструктурі в Україні

Президент США Джо Байден таємно наказав американському уряду ділитися з Міжнародним кримінальним судом в Гаазі інформацією про воєнні злочини росії в Україні.

Як інформує медіа агенція "Останній Бастіон"  з посиланням на американське видання New York Times.

Про такий таємний наказ Байдена американському ЗМІ стало відомо від офіційних осіб, обізнаних з цим питанням. Чиновники вважають, що такий крок американського президента, свідчить про значну зміну політики США.

Як пояснили чиновники, ухвалене Байденом рішення перекреслює багатомісячний опір з боку Пентагону, який боявся, що такий крок може створити прецедент, який дозволить переслідувати американських військових.

За даними NYT, США мають інформацію про рішення російських чиновників навмисно завдати ударів по цивільній інфраструктурі в Україні, а також примусово депортувати українських дітей з окупованих територій.

Деякою інформацією, як стверджує NYT, американська сторона вже поділилася з українськими прокурорами, але не з судом Гааги​​.

Читайте також:
Війна
Удар по навчальному закладу міг статися через використання застарілих розвідданих.
вчора, 12:26
Війна
У ніч на 7 березня росія вперше масовано атакувала Дністровську ГЕС — одну з найбільших у світі гідроакумулювальних електростанцій.
07 березня, 14:05
Війна
США завдали удару по району Ірану, де була вражена школа і загинуло 168 осіб.
06 березня, 18:39
Війна
Близько двох десятків мешканців прикордонного села Сопич у Сумській області були вивезені російськими військовими на територію рф.
06 березня, 17:05
Війна
МКС видав ордери на арешт сіоністських ватажків. Воєнний злочинець Нетаньяху боїться змови й створює особисту банду.
04 березня, 14:05
Війна
Джеффрі Сакс: мовчання про вбитих школярок — моральний крах Заходу
03 березня, 14:50