Джо Байден заявив, що Китай ще не надавав зброї рф

СВІТ
25.03.2023, 15:05
Джо Байден заявив, що Китай ще не надавав зброї рф

“Але це не означає, що вони цього не зроблять”

Президент США Джозеф Байден заявив, що Китай поки що не надавав росії зброю для війни проти України.

Про це він заявив на спільній пресконференції з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо у п’ятницю, 24 березня, повідомляє видання Reuters.

“Протягом останніх трьох місяців я чув про те, що Китай збирається надати значну кількість зброї Росії… Вони цього ще не зробили“, – сказав Байден.

І додав: “Але це не означає, що вони цього не зроблять”.

Кілька тижнів тому США заявили, що мають інформацію про плани Китаю надати московії летальну допомогу в її агресії проти України.

Як повідомляє видання Bloomberg, Джозеф Байден також заявив, що “не сприймає легковажно” перспективу посилення альянсу між КНР і росією.

Але зазначив, що Сполучені Штати досягають успіхів у посиленні міжнародної опозиції до війни рф в Україні.

“Ми значно розширили наші альянси. Я не бачив, щоб таке відбувалося з Китаєм і росією чи будь-ким іншим у світі”, – зауважив президент США. Водночас він визнав, що проблеми, пов’язані зі зміцненням зв’язків між КНР та рф, “можуть значно погіршитися“.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Після завершення вояжу путіна до КНР в окупаційно-терористичного контингенту РФ стоїть чіткий наказ. І це — наказ наступати.
20 травня, 08:23
Світ
Давній приятель кремлівського бункерного діда знову прагне вдовольнити агресора. Інтереси країни-жертви бразильському лідеру байдужі.
19 травня, 18:19
Політика
Там посилаються на юридичні суперечки після Другої світової війни
29 квітня, 10:05
Опінії
Спартц буде балотуватися на наступних виборах в Палату Представників Конгресу США. Нам точно не потрібні нові опоненти в Конгресі.
20 квітня, 16:58
Політика
Він також наголосив, що питання виживання України має бути набагато важливішим для Європи, ніж для США
19 квітня, 17:45